Cercle Royal des Echecs de Charleroi
     

17de Internationaal Toernooi van Pays de Charleroi

Paringen & uitslagen

Toernooi Experts

Ronde 1 - za. 28/07 15u

FM FONTAINE Quentin (F2313)

IM HOVHANNISYAN Mher (F2456)

-

GM DGEBUADZE Alexandre (F2519)

IM HAUTOT Stéphane (F2338)

-

GM RINGOIR Tanguy (F2530)

FM SADKOWSKI Daniel (F2235)

-

FM BOMANS Arno (F2248)

GM MALAKHATKO Vadim (2499)

-

IM DOCX Stefan (F2444)

FM DARDHA Daniel (F2330)

-

Ronde 2 - zo. 29/07 15u

IM HOVHANNISYAN Mher (F2456)

FM DARDHA Daniel (F2330)

-

GM MALAKHATKO Vadim (2499)

IM DOCX Stefan (F2444)

-

FM SADKOWSKI Daniel (F2235)

FM BOMANS Arno (F2248)

-

IM HAUTOT Stéphane (F2338)

GM RINGOIR Tanguy (F2530)

-

FM FONTAINE Quentin (F2313)

GM DGEBUADZE Alexandre (F2519)

-

Ronde 3 - ma. 30/07 10u

GM DGEBUADZE Alexandre (F2519)

IM HOVHANNISYAN Mher (F2456)

-

GM RINGOIR Tanguy (F2530)

FM FONTAINE Quentin (F2313)

-

FM BOMANS Arno (F2248)

IM HAUTOT Stéphane (F2338)

-

IM DOCX Stefan (F2444)

FM SADKOWSKI Daniel (F2235)

-

FM DARDHA Daniel (F2330)

GM MALAKHATKO Vadim (2499)

-

Ronde 4 - ma. 30/07 16u

IM HOVHANNISYAN Mher (F2456)

GM MALAKHATKO Vadim (2499)

-

FM SADKOWSKI Daniel (F2235)

FM DARDHA Daniel (F2330)

-

IM HAUTOT Stéphane (F2338)

IM DOCX Stefan (F2444)

-

FM FONTAINE Quentin (F2313)

FM BOMANS Arno (F2248)

-

GM DGEBUADZE Alexandre (F2519)

GM RINGOIR Tanguy (F2530)

-

Ronde 5 - di. 31/07 15u

GM RINGOIR Tanguy (F2530)

IM HOVHANNISYAN Mher (F2456)

-

FM BOMANS Arno (F2248)

GM DGEBUADZE Alexandre (F2519)

-

IM DOCX Stefan (F2444)

FM FONTAINE Quentin (F2313)

-

FM DARDHA Daniel (F2330)

IM HAUTOT Stéphane (F2338)

-

GM MALAKHATKO Vadim (2499)

FM SADKOWSKI Daniel (F2235)

-

Ronde 6 - wo. 1/08 15u

IM HOVHANNISYAN Mher (F2456)

FM SADKOWSKI Daniel (F2235)

-

IM HAUTOT Stéphane (F2338)

GM MALAKHATKO Vadim (2499)

-

FM FONTAINE Quentin (F2313)

FM DARDHA Daniel (F2330)

-

GM DGEBUADZE Alexandre (F2519)

IM DOCX Stefan (F2444)

-

GM RINGOIR Tanguy (F2530)

FM BOMANS Arno (F2248)

-

Ronde 7 - do. 2/08 15u

FM BOMANS Arno (F2248)

IM HOVHANNISYAN Mher (F2456)

-

IM DOCX Stefan (F2444)

GM RINGOIR Tanguy (F2530)

-

FM DARDHA Daniel (F2330)

GM DGEBUADZE Alexandre (F2519)

-

GM MALAKHATKO Vadim (2499)

FM FONTAINE Quentin (F2313)

-

FM SADKOWSKI Daniel (F2235)

IM HAUTOT Stéphane (F2338)

-

Ronde 8 - vr. 3/08 15u

IM HOVHANNISYAN Mher (F2456)

IM HAUTOT Stéphane (F2338)

-

FM FONTAINE Quentin (F2313)

FM SADKOWSKI Daniel (F2235)

-

GM DGEBUADZE Alexandre (F2519)

GM MALAKHATKO Vadim (2499)

-

GM RINGOIR Tanguy (F2530)

FM DARDHA Daniel (F2330)

-

FM BOMANS Arno (F2248)

IM DOCX Stefan (F2444)

-

Ronde 9 - za. 4/08 10u

IM DOCX Stefan (F2444)

IM HOVHANNISYAN Mher (F2456)

-

FM DARDHA Daniel (F2330)

FM BOMANS Arno (F2248)

-

GM MALAKHATKO Vadim (2499)

GM RINGOIR Tanguy (F2530)

-

FM SADKOWSKI Daniel (F2235)

GM DGEBUADZE Alexandre (F2519)

-

IM HAUTOT Stéphane (F2338)

FM FONTAINE Quentin (F2313)

-

 
     

Nieuws | Infos | Uitslagen | CREC | Neem contact met ons