Cercle Royal des Echecs de Charleroi
     

17de Internationaal Toernooi van Pays de Charleroi

Paringen

Druk zo nodig op F5 om de pagina te verversen.

De laatste ronde start deze zaterdag om 10u.

Toernooi A

Ronde 9

1.

Miezis Normunds (2463)

-

De Schampheleire Glen (2347)

2.

Godart Francois (2427)

-

Gurevich Mikhail (2569)

3.

Mirzoev Azer (2506)

-

Inkiov Ventzislav (2432)

4.

Kasparov Sergey (2449)

-

Hoffmeister Frank (2170)

5.

Vesin Jean-Robert (2215)

-

Cruz Lledo Pablo (2443)

6.

Klinova Masha (2298)

-

Sclacmender Julien (2245)

7.

Okhotnik Vladimir (2384)

-

Henris Luc (2204)

8.

Goossens Hanne (2204)

-

Kukov Velislav (2382)

9.

Dauw Sterre (2192)

-

Hamblok Roel (2286)

10.

Le Quang Kim (2261)

-

Schuermans Robert (2044)

11.

Maddens Martijn (2141)

-

Wiley Tom (2207)

12.

Terryn Ezra (2007)

-

Naumkin Igor (2379)

13.

Kulkarni Rakesh (2363)

-

Gitu Paula-Alexandra (1990)

14.

Maerevoet Sim (2115)

-

Decrop Benjamin (2207)

15.

Goormachtigh Johan (2148)

-

Van Malder Dries (2126)

16.

Verheyen Olivier (2012)

-

Van Cappellen Jonas (2202)

17.

Vanderwaeren Serge (2145)

-

Vanden Bussche Steven (2001)

18.

Colin Peter (1918)

-

Roos David (2142)

19.

Jamar Vadim (1864)

-

De Block Yordi (2129)

20.

De Villers Mourad (2117)

-

Callier Christophe (1970)

21.

Guion Geoffrey (1988)

-

Werner Ivan (2110)

22.

Kasparova Tatiana (2090)

-

Geuquet Michael (1912)

23.

Huynh Laurent (2071)

-

De Weird Matthias (1962)

24.

Chauvon Guillaume (2013)

-

Mulder Bart-Piet (2176)

25.

Barbier Sigiswald (2117)

-

Grodent Gerald (2017)

26.

Russian Carlo (1992)

-

Mitran Anthony Cristian (2096)

27.

Godry Clement (1940)

-

Mueller Martin (2078)

28.

Hafner Christian (2072)

-

Bruno Ricardo (1989)

29.

De Herdt Yasseen (2146)

-

Nair Sanjeev (1942)

30.

Van Uytven Eric (2046)

-

Barbier Wim (2117)

31.

Watelet Sylvain (1969)

-

Dallemagne Maximilien (2100)

32.

Kolp Theo (1980)

-

Thirion Marcel (2100)

33.

Uhoda Philippe (2068)

-

Dierckens Sarah (1783)

34.

Barbier Wiebke (2031)

-

Timmermans Daniel (1908)

35.

Lui Eric (1970)

-

Depouhon Jean (2026)

36.

De Smedt Mark (1926)

-

Barbier Astrid (1842)

37.

Verbist Julien (1954)

-

Mitran Marie (1768)

.

Van Der Meiden Dirk (2018)

1

Bye ()

.

Gillot Florent (1975)

0

Absent ()

.

Iolis Oleg (2151)

0

Absent ()

.

Philippe Denis-Emmanuel (2047)

0

Absent ()

.

Van Mechelen Jan (2217)

0

Absent ()

Toernooi B

Ronde 9

1.

Mota Pankit (1866)

-

Collart Loris (1920)

2.

De Block Fabio (1956)

-

Van Poucke Simon (1996)

3.

Harutyunyan Axel (1993)

-

De Bock Thijs (1959)

4.

Roels Frederik (1870)

-

Vingerhoets Luc (1974)

5.

Cornil Etienne (1915)

-

Heymans Berwout (1664)

6.

Wirth Charles (1730)

-

Gorts Sven (1901)

7.

Akulov Lev (1882)

-

Gregorio Santiago (1780)

8.

Denivet Axel (1863)

-

Vanhee Freddy (1874)

9.

Dohogne Yves (1854)

-

Vernimmen Pierre (1876)

10.

Lot Diederik (1957)

-

Engelen Vincent (1760)

11.

Van Dijck Bjarne (1933)

-

Atanasiu Nicolae (1817)

12.

Dellaert Ines (1507)

-

Paul Bernard (1854)

13.

Marchiano Marco (1837)

-

Meyer Nicolas (1746)

14.

Rousseau Jean-Francois (1885)

-

Frederiksen Jens (1702)

15.

Akulova Alicia (1772)

-

Wlogalski Olivier (1876)

16.

Temmerman Hans (1744)

-

Thierens Christian (1868)

17.

Willen Ronny (1851)

-

Heldenbergh Nils (1645)

18.

Deneyer Frank (1808)

-

Partoens Remi (1708)

19.

Damlakhi Mahmoud (1638)

-

Desinte David (1773)

20.

Leloutre Bernard (1692)

-

Rauta Nicolas (1966)

21.

Van Der Meiden Albert (1877)

-

Keiser Marc (1703)

22.

Godart Clara (1651)

-

Alessi David (1817)

23.

Cuvelier Annelies (1816)

-

Godart Michel (1657)

24.

Van Puyvelde Stijn (1809)

-

Reghabi Gholami Jahangir (1648)

25.

De Bode Joren (1634)

-

Ooghe Jean-Marie (1805)

26.

Flamant Jacky (1614)

-

Carpentier Julian (1794)

27.

Lucifora Nicolas (1781)

-

Balon Eric (1612)

28.

Deblock Kien (1531)

-

Claude Julien (1736)

29.

Solis Calancha Jordi (1570)

-

Moens Patrick (1879)

30.

Ponnet Guy (1623)

-

Silovy Alain (1842)

31.

Van Simaeys Axel (1738)

-

Boshra Abanoub (1643)

32.

Servais Frederic (1703)

-

Meulenyzer Alan (1585)

33.

Akulov Mikhail (1663)

-

Poussart Antoine (1628)

34.

Burdot Yves (1604)

-

Pierquin Adrien (1662)

35.

Vukojevic Ferrari Viktor (1509)

-

Rousseau Christilla (1649)

36.

Lacheron Edouard (1632)

-

De Cocq Ramin (1766)

37.

Essomba Thomas (1539)

-

De Vroe Philip (1756)

38.

Van Bael Pascal (1710)

-

De Briey Aurian (1591)

39.

Schleck Victor (1630)

-

Burnay Gerard (1690)

40.

Louis Andre (1652)

-

Van Eetvelde Bart (1542)

41.

De Smet Karl (1574)

-

Bultijnck Kristoff (1577)

42.

Haulotte Francois (1775)

-

Lenoir Aurele (1658)

43.

Bussola Eric (1572)

-

Michielsen Kobus (1717)

44.

Sohet Cedric (1681)

-

Dumoulin Michel (1697)

45.

De Geest Jan (1603)

-

Vlaeyens Manu (1579)

46.

Marechal Georges (1631)

-

Burdot Louis (1548)

47.

Auquier Yvan (1574)

-

Henrotte Christian (1639)

.

Djerbou Samy (1778)

1

Bye ()

.

Castellana Michael (1558)

0

Absent ()

.

Engelaer Maurice (1915)

0

Absent ()

.

Glorieux Leonard (1730)

0

Absent ()

.

Jafari Yasin (1573)

0

Absent ()

.

Spaens Kjell (1956)

0

Absent ()

.

Vanhee Lars (1776)

0

Absent ()

Toernooi C

Ronde 9

1.

Doossche Carlo (1571)

-

Moens Bernard (1595)

2.

Goblet Gilles (0)

-

Wibowo Kevin (1382)

3.

Woyave Pascal (1595)

-

Jamar Marc (1464)

4.

Ok Sidar (1493)

-

Oosterlinck Luc (1593)

5.

Louis Vincent (1398)

-

Lorge Jerome (1565)

6.

Wiot Philippe (1593)

-

Wery Arthur (1390)

7.

Soretti Vincenzo (1547)

-

Lorge Edouard (1201)

8.

Van Mol Yves (1530)

-

Lemaire Jean-Paul (1355)

9.

Nica Radu-Catalin (1463)

-

Pevenage Louis (1341)

10.

Godart Marielle (1182)

-

Van Der Voorde Sonja (1410)

11.

Meyer Thierry (1084)

-

Alary Philippe (1491)

12.

Delvaux Guy (1532)

-

Oloeriu Calin (1330)

13.

Navez Alice (1117)

-

Romboni Charles (1445)

14.

Meyer Alexandre (1022)

-

Deschuyteneer Lucien (1361)

15.

Michielsen Lies (1459)

-

Gaudin Roger (1323)

16.

Heynsmans Michel (1453)

-

Van Hille Clara (1296)

17.

Simon Fernand (1396)

-

Cotman Lothar (1127)

18.

D'Elia Michele (1376)

-

Visee William (0)

19.

Wibowo Ruben (1272)

-

Verbanck Mario (1358)

20.

Capone Angelo (0)

-

Nagy Peter (1417)

21.

Van Campenhoudt Theo (1190)

-

Deboulle Patrick (1401)

22.

Van Hoyweghen Noah (1349)

-

Rorive Alain (1257)

23.

Florent Jean-Marie (1331)

-

Burdot Yvan (1227)

24.

Alcamisi Charles (1113)

-

Hurreau Jean Francois (1315)

25.

Kaczmarzyk Eric (1305)

-

Grobelny Melodie (1160)

26.

Piette Pol-Henri (1426)

-

Drappa Francesco (1298)

27.

Pes Adriano (1150)

-

Pierquin Jean-Bernard (1323)

28.

Bruno Luigi (1271)

-

Marchal Michel (1150)

29.

Abrassart Agnes (1149)

-

Wery Laurent (1175)

30.

Van Tendeloo Maria (1108)

-

Bara Gloria (1257)

31.

Croufer Guillaume (1183)

-

Navez Antoine (1068)

32.

Van Hoyweghen Gabriel (852)

-

Lorge Augustin (1156)

33.

Cotman Dirk (1342)

-

Heldenbergh Izia (0)

34.

Dekoker Patricia (1216)

-

Oloeriu Lacramioara (0)

35.

De Nys Noa (1150)

-

Wuillaume Nathan (0)

36.

Van Hoyweghen Mathis (910)

-

Hurreau Donovan (1124)

.

Legros Frederic (1379)

0

Absent ()

.

Majewski Maryian (1424)

0

Absent ()

.

Vanhee Dirk (1397)

0

Absent ()

.

Wauthy Bernard (1395)

0

Absent ()

 
     

Nieuws | Infos | Uitslagen | CREC | Neem contact met ons