Cercle Royal des Echecs de Charleroi
     

17de Internationaal Toernooi van Pays de Charleroi

Deelnemerslijst

Toernooi A

1.GMGUREVICH MikhailF 2569BEL
2.GMMIRZOEV AzerF 2506AZE
3.GMMIEZIS NormundsF 2463LAT
4.IMKASPAROV SergeyF 2449BLR
5.IMCRUZ LLEDO PabloF 2443ESP
6.GMINKIOV VentzislavF 2432BUL
7.IMGODART FrançoisF 2427BEL
8.GMOKHOTNIK VladimirF 2384FRA
9.IMKUKOV VelislavF 2382BUL
10.GMNAUMKIN IgorF 2379RUS
11.KULKARNI RakeshF 2363IND
12.FMDE SCHAMPHELEIRE GlenF 2347BEL
13.WGMKLINOVA MashaF 2298ISR
14.FMHAMBLOK RoelF 2286BEL
15.FMLE QUANG KimF 2261BEL
16.SCLACMENDER JulienF 2245BEL
17.FMVAN MECHELEN JanF 2217BEL
18.FMVESIN Jean-RobertF 2215FRA
19.DECROP BenjaminF 2207BEL
20.FMWILEY Tom E.F 2207ENG
21.WMFGOOSSENS HanneF 2204BEL
22.FMHENRIS LucF 2204BEL
23.VAN CAPPELLEN JonasF 2202BEL
24.DAUW SterreF 2192BEL
25.MULDER Bart-PietF 2176NED
26.HOFFMEISTER FrankF 2170GER
27.IOLIS OlegF 2151BEL
28.FMGOORMACHTIGH JohanF 2148BEL
29.DE HERDT YasseenF 2146BEL
30.FMVANDERWAEREN SergeF 2145BEL
31.ROOS DavidF 2142BEL
32.MADDENS MartijnF 2141BEL
33.DE BLOCK YordiF 2129BEL
34.VAN MALDER DriesF 2126BEL
35.BARBIER WimF 2117BEL
36.BARBIER SigiswaldF 2117BEL
37.DE VILLERS MouradF 2117BEL
38.MAEREVOET SimF 2115BEL
39.WERNER IvanF 2110BEL
40.DALLEMAGNE MaximilienF 2100BEL
41.THIRION MarcelF 2100BEL
42.MITRAN Anthony CristianF 2096BEL
43.WIMKASPAROVA TatianaF 2090BLR
44.MUELLER MartinF 2078GER
45.HAFNER ChristianF 2072GER
46.HUYNH LaurentF 2071BEL
47.UHODA PhilippeF 2068BEL
48.PHILIPPE Denis-EmmanuelF 2047BEL
49.VAN UYTVEN EricF 2046BEL
50.SCHUERMANS RobertF 2044BEL
51.BARBIER WiebkeF 2031BEL
52.DEPOUHON Jean 2026BEL
53.VAN DER MEIDEN DirkF 2018NED
54.GRODENT GeraldF 2017BEL
55.CHAUVON GuillaumeF 2013BEL
56.VERHEYEN OlivierF 2012BEL
57.TERRYN EzraF 2007BEL
58.VANDEN BUSSCHE StevenF 2001BEL
59.RUSSIAN CarloF 1992BEL
60.WMFGITU Paula-AlexandraF 1990MDA
61.BRUNO RicardoF 1989BEL
62.GUION GeoffreyF 1988BEL
63.KOLP TheoF 1980BEL
64.GILLOT FlorentF 1975BEL
65.CALLIER ChristopheF 1970BEL
66.LUI EricF 1970BEL
67.WATELET SylvainF 1969BEL
68.DE WEIRD MatthiasF 1962BEL
69.VERBIST JulienF 1954BEL
70.NAIR SanjeevF 1942IND
71.GODRY ClémentF 1940BEL
72.DE SMEDT MarkF 1926BEL
73.COLIN PeterF 1918BEL
74.GEUQUET MichaelF 1912BEL
75.JAMAR Vadim 1909*BEL
76.TIMMERMANS DanielF 1908BEL
77.BARBIER AstridF 1842*BEL
78.DIERCKENS SarahF 1783*BEL
79.MITRAN MarieF 1768*BEL


Toernooi B

1.VAN POUCKE SimonF 1996BEL
2.HARUTYUNYAN AxelF 1993BEL
3.VINGERHOETS LucF 1974BEL
4.RAUTA NicolasF 1966BEL
5.DE BOCK ThijsF 1959BEL
6.LOT DiederikF 1957BEL
7.DE BLOCK FabioF 1956BEL
8.SPAENS KjellF 1956BEL
9.VAN DIJCK BjarneF 1933BEL
10.COLLART LorisF 1920BEL
11.CORNIL EtienneF 1915BEL
12.ENGELAER MauriceF 1915BEL
13.GORTS SvenF 1901BEL
14.ROUSSEAU Jean-FrançoisF 1885BEL
15.AKULOV LevF 1882BEL
16.MOENS PatrickF 1879BEL
17.VAN DER MEIDEN AlbertF 1877NED
18.VERNIMMEN PierreF 1876BEL
19.WLOGALSKI OlivierF 1876BEL
20.VANHEE FreddyF 1874BEL
21.ROELS FrederikF 1870BEL
22.THIERENS ChristianF 1868BEL
23.MOTA PankitF 1866IND
24.DENIVET AxelF 1863BEL
25.DOHOGNE YvesF 1854BEL
26.PAUL BernardF 1854BEL
27.WILLEN RonnyF 1851BEL
28.SILOVY AlainF 1842BEL
29.MARCHIANO MarcoF 1837BEL
30.ALESSI DavidF 1817BEL
31.ATANASIU NicolaeF 1817BEL
32.CUVELIER AnneliesF 1816BEL
33.VAN PUYVELDE StijnF 1809BEL
34.DENEYER FrankF 1808BEL
35.AARAV DenglaF 1805IND
36.OOGHE Jean-MarieF 1805BEL
37.CARPENTIER JulianF 1794BEL
38.LUCIFORA NicolasF 1781BEL
39.GREGORIO SantiagoF 1780BEL
40.DJERBOU SamyF 1778BEL
41.VANHEE LarsF 1776BEL
42.HAULOTTE FrançoisF 1775BEL
43.DESINTE DavidF 1773BEL
44.AKULOVA AliciaF 1772BEL
45.DE COCQ RaminF 1766BEL
46.ENGELEN VincentF 1760BEL
47.DE VROE PhilipF 1756BEL
48.MEYER NicolasF 1746FRA
49.TEMMERMAN HansF 1744BEL
50.VAN SIMAEYS AxelF 1738BEL
51.CLAUDE JulienF 1736BEL
52.GLORIEUX LéonardF 1730BEL
53.WIRTH CharlesF 1730BEL
54.MICHIELSEN KobusF 1717BEL
55.VAN BAEL PascalF 1710BEL
56.PARTOENS RémiF 1708BEL
57.KEISER MarcF 1703BEL
58.SERVAIS FrédéricF 1703BEL
59.FREDERIKSEN JensF 1702DEN
60.DUMOULIN Michel 1697BEL
61.LELOUTRE BernardF 1692BEL
62.BURNAY GérardF 1690BEL
63.SOHET CédricF 1681BEL
64.HEYMANS BerwoutF 1664BEL
65.AKULOV MikhailF 1663BEL
66.PIERQUIN AdrienF 1662FRA
67.LENOIR AurèleF 1658BEL
68.GODART MichelF 1657BEL
69.LOUIS AndréF 1652FRA
70.GODART ClaraF 1651BEL
71.ROUSSEAU ChristillaF 1649BEL
72.REGHABI GHOLAMI JahangirF 1648BEL
73.HELDENBERGH NilsF 1645BEL
74.BOSHRA AbanoubF 1643BEL
75.HENROTTE ChristianF 1639BEL
76.DAMLAKHI MahmoudF 1638BEL
77.DE BODE JorenF 1634BEL
78.LACHERON EdouardF 1632BEL
79.MARECHAL GeorgesF 1631BEL
80.SCHLECK VictorF 1630BEL
81.POUSSART Antoine 1628BEL
82.PONNET GuyF 1623BEL
83.FLAMANT JackyF 1614FRA
84.BALON EricF 1612BEL
85.BURDOT YvesF 1604LUX
86.DE GEEST JanF 1603BEL
87.DE BRIEY AurianF 1591BEL
88.MEULENYZER AlanF 1585BEL
89.VLAEYENS ManuF 1579BEL
90.BULTIJNCK KristoffF 1577BEL
91.AUQUIER YvanF 1574BEL
92.DE SMET KarlF 1574BEL
93.JAFARI YasinF 1573IRN
94.BUSSOLA EricF 1572BEL
95.SOLIS CALANCHA JordiF 1570ESP
96.CASTELLANA MichaëlF 1558BEL
97.BURDOT LouisF 1548LUX
98.VAN EETVELDE BartF 1542BEL
99.ESSOMBA ThomasF 1539BEL
100.DEBLOCK KienF 1531FRA
101.VUKOJEVIC FERRARI ViktorF 1509BEL
102.DELLAERT InesF 1507BEL


Toernooi C

1.MOENS BernardF 1595BEL
2.WOYAVE PascalF 1595BEL
3.OOSTERLINCK LucF 1593BEL
4.WIOT PhilippeF 1593BEL
5.DOOSSCHE CarloF 1571BEL
6.LORGE JérômeF 1565BEL
7.SORETTI VincenzoF 1547BEL
8.DELVAUX GuyF 1532BEL
9.VAN MOL YvesF 1530BEL
10.OK SidarF 1493BEL
11.ALARY PhilippeF 1491BEL
12.JAMAR MarcF 1464BEL
13.NICA Radu-CatalinF 1463BEL
14.MICHIELSEN LiesF 1459BEL
15.HEYNSMANS MichelF 1453BEL
16.ROMBONI CharlesF 1445BEL
17.PIETTE Pol-HenriF 1426BEL
18.MAJEWSKI MaryianF 1424BEL
19.NAGY PeterF 1417BEL
20.VAN DER VOORDE SonjaF 1410BEL
21.DEBOULLE PatrickF 1401BEL
22.LOUIS VincentF 1398FRA
23.VANHEE Dirk 1397BEL
24.SIMON FernandF 1396BEL
25.WAUTHY BernardF 1395BEL
26.WERY ArthurF 1390FRA
27.WIBOWO KevinF 1382BEL
28.LEGROS FrédéricF 1379BEL
29.D'ELIA Michèle 1376BEL
30.DESCHUYTENEER LucienF 1361BEL
31.VERBANCK MarioF 1358BEL
32.LEMAIRE Jean-PaulF 1355BEL
33.VAN HOYWEGHEN NoahF 1349BEL
34.COTMAN DirkF 1342BEL
35.PEVENAGE LouisF 1341FRA
36.FLORENT Jean-MarieF 1331BEL
37.OLOERIU CalinF 1330BEL
38.GAUDIN RogerF 1323FRA
39.PIERQUIN Jean-BernardF 1323FRA
40.HURREAU Jean-FrançoisF 1315FRA
41.KACZMARZYK EricF 1305BEL
42.DRAPPA FrancescoF 1298BEL
43.VAN HILLE ClaraF 1296BEL
44.WIBOWO RubenF 1272BEL
45.BRUNO LuigiF 1271BEL
46.BARA GloriaF 1257BEL
47.RORIVE AlainF 1257BEL
48.BURDOT YvanF 1227BEL
49.DEKOKER PatriciaF 1216BEL
50.LORGE EdouardF 1201BEL
51.VAN CAMPENHOUDT Théo 1190BEL
52.CROUFER GuillaumeF 1183BEL
53.GODART MarielleF 1182BEL
54.WERY LaurentF 1175BEL
55.GROBELNY MélodieF 1160BEL
56.LORGE AugustinF 1156BEL
57.DE NYS Noa 1150BEL
58.MARCHAL Michel 1150BEL
59.PES Adriano 1150BEL
60.ABRASSART AgnèsF 1149BEL
61.COTMAN LotharF 1127BEL
62.HURREAU DonovanF 1124FRA
63.NAVEZ AliceF 1117BEL
64.ALCAMISI CharlesF 1113BEL
65.VAN TENDELOO MariaF 1108BEL
66.MEYER ThierryF 1084FRA
67.NAVEZ AntoineF 1068BEL
68.MEYER AlexandreF 1022FRA
69.VAN HOYWEGHEN Mathis 910BEL
70.VAN HOYWEGHEN Gabriel 852BEL
71.CAPONE Angelo BEL
72.GOBLET Gilles BEL
73.HELDENBERGH Izia BEL
74.OLOERIU Lacramioara BEL
75.VISEE William BEL
76.WUILLAUME Nathan BEL


* In afwijking. Zie toernooiregels.




Rangorde van clubs op aantal spelers (behalve CREC)

525

Anderlues

13

239

Watermael-Boitsfort

12

901

Namur

11

462

Caballos Zottegem

10

902

Basse-Sambre Auvelais

9

244

BCC

8

514

Fontaine

8

114

Mechelse

7

201

CREB

6

278

Pantin

6

 
     

Nieuws | Infos | Uitslagen | CREC | Neem contact met ons