Cercle Royal des Echecs de Charleroi
     

17de Internationaal Toernooi van Pays de Charleroi

Deelnemerslijst

Toernooi A

1.GMGUREVICH MikhailF 2569BEL
2.GMMIRZOEV AzerF 2506AZE
3.GMMIEZIS NormundsF 2463LAT
4.IMKASPAROV SergeyF 2449BLR
5.IMCRUZ LLEDO PabloF 2443ESP
6.GMINKIOV VentzislavF 2432BUL
7.IMGODART FrançoisF 2427BEL
8.GMOKHOTNIK VladimirF 2384FRA
9.IMKUKOV VelislavF 2382BUL
10.GMNAUMKIN IgorF 2379RUS
11.KULKARNI RakeshF 2363IND
12.FMDE SCHAMPHELEIRE GlenF 2347BEL
13.WGMKLINOVA MashaF 2298ISR
14.FMDARDHA ArbenF 2296BEL
15.FMHAMBLOK RoelF 2286BEL
16.FMLE QUANG KimF 2261BEL
17.SCLACMENDER JulienF 2245BEL
18.FMVAN MECHELEN JanF 2217BEL
19.FMVESIN Jean-RobertF 2215FRA
20.DECROP BenjaminF 2207BEL
21.FMHENRIS LucF 2204BEL
22.WMFGOOSSENS HanneF 2204BEL
23.HOFFMEISTER FrankF 2170GER
24.IOLIS OlegF 2151BEL
25.MARTE SébastienF 2145BEL
26.ROOS DavidF 2142BEL
27.DE BLOCK YordiF 2129BEL
28.BARBIER WimF 2117BEL
29.DE VILLERS MouradF 2117BEL
30.BARBIER SigiswaldF 2117BEL
31.WERNER IvanF 2110BEL
32.THIRION MarcelF 2100BEL
33.DALLEMAGNE MaximilienF 2100BEL
34.WIMKASPAROVA TatianaF 2090BLR
35.MUELLER MartinF 2078GER
36.HAFNER ChristianF 2072GER
37.HUYNH LaurentF 2071BEL
38.PHILIPPE Denis-EmmanuelF 2047BEL
39.VAN UYTVEN EricF 2046BEL
40.SCHUERMANS RobertF 2044BEL
41.BARBIER WiebkeF 2031BEL
42.DEPOUHON Jean 2023BEL
43.VAN DER MEIDEN DirkF 2018NED
44.CHAUVON GuillaumeF 2013BEL
45.TERRYN EzraF 2007BEL
46.VANDEN BUSSCHE StevenF 2001BEL
47.ZIENKIEWICZ GeoffroyF 1994FRA
48.RUSSIAN CarloF 1992BEL
49.WMFGITU Paula-AlexandraF 1990MDA
50.BRUNO RicardoF 1989BEL
51.GUION GeoffreyF 1988BEL
52.LUI EricF 1970BEL
53.DE WEIRD MatthiasF 1962BEL
54.WATELET SylvainF 1958BEL
55.VERBIST JulienF 1954BEL
56.SCHELWOKAT PeterF 1942GER
57.NAIR SanjeevF 1942IND
58.GODRY ClémentF 1940BEL
59.COLIN PeterF 1918BEL
60.GEUQUET MichaelF 1912BEL
61.JAMAR Vadim 1909*BEL
62.TIMMERMANS DanielF 1908BEL
63.BARBIER AstridF 1842*BEL


Toernooi B

1.VAN POUCKE SimonF 1996BEL
2.HARUTYUNYAN AxelF 1993BEL
3.VINGERHOETS LucF 1974BEL
4.RAUTA NicolasF 1966BEL
5.DE BOCK ThijsF 1959BEL
6.LOT DiederikF 1957BEL
7.DE BLOCK FabioF 1956BEL
8.VAN DIJCK BjarneF 1933BEL
9.CORNIL EtienneF 1915BEL
10.ENGELAER MauriceF 1915BEL
11.GORTS SvenF 1901BEL
12.ROUSSEAU Jean-FrançoisF 1885BEL
13.AKULOV LevF 1882BEL
14.DE REYMAEKER WalterF 1880BEL
15.MOENS PatrickF 1879BEL
16.VAN DER MEIDEN AlbertF 1877NED
17.VERNIMMEN PierreF 1876BEL
18.VANHEE FreddyF 1874BEL
19.ROELS FrederikF 1870BEL
20.THIERENS ChristianF 1868BEL
21.MOTA PankitF 1866IND
22.DOHOGNE YvesF 1854BEL
23.WILLEN RonnyF 1851BEL
24.SILOVY AlainF 1842BEL
25.HENROTTE CorentinF 1838BEL
26.MARCHIANO MarcoF 1837BEL
27.ALESSI DavidF 1817BEL
28.CUVELIER AnneliesF 1816BEL
29.VAN PUYVELDE StijnF 1809BEL
30.AARAV DenglaF 1805IND
31.OOGHE Jean-MarieF 1805BEL
32.CARPENTIER JulianF 1794BEL
33.DIERCKENS SarahF 1783BEL
34.LUCIFORA NicolasF 1781BEL
35.GREGORIO SantiagoF 1780BEL
36.VANHEE LarsF 1776BEL
37.HAULOTTE FrançoisF 1775BEL
38.DESINTE DavidF 1773BEL
39.AKULOVA AliciaF 1772BEL
40.DE COCQ RaminF 1766BEL
41.DE VROE PhilipF 1756BEL
42.MEYER NicolasF 1746FRA
43.TEMMERMAN HansF 1744BEL
44.VAN SIMAEYS AxelF 1738BEL
45.CLAUDE JulienF 1736BEL
46.GLORIEUX LéonardF 1730BEL
47.VAN BAEL PascalF 1710BEL
48.SERVAIS FrédéricF 1708BEL
49.PARTOENS RémiF 1708BEL
50.DUMOULIN Michel 1697BEL
51.LELOUTRE BernardF 1692BEL
52.BURNAY GérardF 1690BEL
53.SOHET CédricF 1681BEL
54.ARABIA AllanF 1677BEL
55.AKULOV MikhailF 1663BEL
56.PIERQUIN AdrienF 1662FRA
57.LENOIR AurèleF 1658BEL
58.GODART MichelF 1657BEL
59.GODART ClaraF 1651BEL
60.ROUSSEAU ChristillaF 1649BEL
61.HELDENBERGH NilsF 1645BEL
62.BOSHRA AbanoubF 1643BEL
63.HENROTTE ChristianF 1639BEL
64.DAMLAKHI MahmoudF 1638BEL
65.MARECHAL GeorgesF 1631BEL
66.SCHLECK VictorF 1630BEL
67.POUSSART Antoine 1628BEL
68.PONNET GuyF 1623BEL
69.FLAMANT JackyF 1614FRA
70.BALON EricF 1612BEL
71.DE GEEST JanF 1603BEL
72.DE BRIEY AurianF 1591BEL
73.MEULENYZER AlanF 1585BEL
74.LARET JeanF 1584BEL
75.VLAEYENS ManuF 1579BEL
76.BULTIJNCK KristoffF 1577BEL
77.AUQUIER YvanF 1574BEL
78.JAFARI YasinF 1573IRN
79.BUSSOLA EricF 1572BEL
80.SOLIS CALANCHA JordiF 1570ESP
81.VAN EETVELDE BartF 1542BEL
82.ESSOMBA ThomasF 1539BEL
83.VUKOJEVIC FERRARI ViktorF 1509BEL
84.DELLAERT InesF 1507BEL


Toernooi C

1.MOENS BernardF 1595BEL
2.WOYAVE PascalF 1595BEL
3.WIOT PhilippeF 1593BEL
4.DOOSSCHE CarloF 1571BEL
5.LORGE JérômeF 1565BEL
6.SORETTI VincenzoF 1547BEL
7.DELVAUX GuyF 1532BEL
8.VAN MOL YvesF 1530BEL
9.OK SidarF 1493BEL
10.ALARY PhilippeF 1491BEL
11.JAMAR MarcF 1464BEL
12.NICA Radu-CatalinF 1463BEL
13.HEYNSMANS MichelF 1453BEL
14.ROMBONI CharlesF 1445BEL
15.PIETTE Pol-HenriF 1426BEL
16.MAJEWSKI MaryianF 1424BEL
17.NAGY PeterF 1417BEL
18.VAN DER VOORDE SonjaF 1410BEL
19.RECLOUX GeorgesF 1401BEL
20.SIMON FernandF 1396BEL
21.WAUTHY BernardF 1395BEL
22.WERY ArthurF 1390FRA
23.WIBOWO KevinF 1382BEL
24.LEGROS FrédéricF 1379BEL
25.D'ELIA Michèle 1376BEL
26.VERBANCK MarioF 1358BEL
27.LEMAIRE Jean-PaulF 1355BEL
28.VAN HOYWEGHEN NoahF 1349BEL
29.PEVENAGE LouisF 1341FRA
30.FLORENT Jean-MarieF 1331BEL
31.OLOERIU CalinF 1330BEL
32.GAUDIN RogerF 1323FRA
33.PIERQUIN Jean-BernardF 1323FRA
34.HURREAU Jean-FrançoisF 1315FRA
35.KACZMARZYK EricF 1305BEL
36.DRAPPA FrancescoF 1298BEL
37.VAN HILLE ClaraF 1296BEL
38.WIBOWO RubenF 1272BEL
39.BRUNO LuigiF 1271BEL
40.BARA GloriaF 1257BEL
41.DEKOKER PatriciaF 1216BEL
42.LORGE EdouardF 1201BEL
43.VAN CAMPENHOUT Theo 1190BEL
44.CROUFER GuillaumeF 1183BEL
45.GODART MarielleF 1182BEL
46.WERY LaurentF 1175BEL
47.GROBELNY MélodieF 1160BEL
48.LORGE AugustinF 1156BEL
49.DE NYS Noa 1150BEL
50.PES Adriano 1150BEL
51.ABRASSART AgnèsF 1149BEL
52.HURREAU DonovanF 1124FRA
53.NAVEZ AliceF 1117BEL
54.ALCAMISI CharlesF 1113BEL
55.VAN TENDELOO MariaF 1108BEL
56.MEYER ThierryF 1084FRA
57.NAVEZ AntoineF 1068BEL
58.MEYER AlexandreF 1022FRA
59.VAN HOYWEGHEN Mathis 910BEL
60.AZIRAR Adam 887BEL
61.AZIRAR Noé 859BEL
62.VAN HOYWEGHEN Gabriel 852BEL
63.AYOUB Karima BEL
64.GOBLET Gilles BEL
65.HELDENBERGH Izia BEL
66.VISEE William BEL
67.WUILLAUME Nathan BEL


* In afwijking. Zie toernooiregels.




Rangorde van clubs op aantal spelers (behalve CREC)

525

Anderlues

13

239

Watermael-Boitsfort

11

901

Namur

10

514

Fontaine

10

462

Caballos Zottegem

8

902

Basse-Sambre Auvelais

6

124

Deurne

5

909

Philippeville

5

114

Mechelse

5

244

BCC

5

 
     

Nieuws | Infos | Uitslagen | CREC | Neem contact met ons