Cercle Royal des Echecs de Charleroi

17th Pays de Charleroi International Tournament

Results

Group A

Round 9

1.

Miezis Normunds (2463)

-

De Schampheleire Glen (2347)

2.

Godart Francois (2427)

0-1

Gurevich Mikhail (2569)

3.

Mirzoev Azer (2506)

-

Inkiov Ventzislav (2432)

4.

Kasparov Sergey (2449)

1-0

Hoffmeister Frank (2170)

5.

Vesin Jean-Robert (2215)

0-1

Cruz Lledo Pablo (2443)

6.

Klinova Masha (2298)

-

Sclacmender Julien (2245)

7.

Okhotnik Vladimir (2384)

1-0

Henris Luc (2204)

8.

Goossens Hanne (2204)

-

Kukov Velislav (2382)

9.

Dauw Sterre (2192)

-

Hamblok Roel (2286)

10.

Le Quang Kim (2261)

1-0

Schuermans Robert (2044)

11.

Maddens Martijn (2141)

-

Wiley Tom (2207)

12.

Terryn Ezra (2007)

0-1

Naumkin Igor (2379)

13.

Kulkarni Rakesh (2363)

1-0

Gitu Paula-Alexandra (1990)

14.

Maerevoet Sim (2115)

-

Decrop Benjamin (2207)

15.

Goormachtigh Johan (2148)

-

Van Malder Dries (2126)

16.

Verheyen Olivier (2012)

0-1

Van Cappellen Jonas (2202)

17.

Vanderwaeren Serge (2145)

0-1

Vanden Bussche Steven (2001)

18.

Colin Peter (1918)

0-1

Roos David (2142)

19.

Jamar Vadim (1864)

1-0

De Block Yordi (2129)

20.

De Villers Mourad (2117)

1-0

Callier Christophe (1970)

21.

Guion Geoffrey (1988)

1-0

Werner Ivan (2110)

22.

Kasparova Tatiana (2090)

-

Geuquet Michael (1912)

23.

Huynh Laurent (2071)

-

De Weird Matthias (1962)

24.

Chauvon Guillaume (2013)

1-0

Mulder Bart-Piet (2176)

25.

Barbier Sigiswald (2117)

1-0

Grodent Gerald (2017)

26.

Russian Carlo (1992)

1-0

Mitran Anthony Cristian (2096)

27.

Godry Clement (1940)

-

Mueller Martin (2078)

28.

Hafner Christian (2072)

1-0

Bruno Ricardo (1989)

29.

De Herdt Yasseen (2146)

-

Nair Sanjeev (1942)

30.

Van Uytven Eric (2046)

-

Barbier Wim (2117)

31.

Watelet Sylvain (1969)

0-1

Dallemagne Maximilien (2100)

32.

Kolp Theo (1980)

1-0

Thirion Marcel (2100)

33.

Uhoda Philippe (2068)

1-0

Dierckens Sarah (1783)

34.

Barbier Wiebke (2031)

0-1

Timmermans Daniel (1908)

35.

Lui Eric (1970)

1-0

Depouhon Jean (2026)

36.

De Smedt Mark (1926)

1-0

Barbier Astrid (1842)

37.

Verbist Julien (1954)

1-0

Mitran Marie (1768)

.

Van Der Meiden Dirk (2018)

1

Bye ()

.

Gillot Florent (1975)

0

Absent ()

.

Iolis Oleg (2151)

0

Absent ()

.

Philippe Denis-Emmanuel (2047)

0

Absent ()

.

Van Mechelen Jan (2217)

0

Absent ()

Round 8

1.

Gurevich Mikhail (2569)

-

Mirzoev Azer (2506)

2.

Inkiov Ventzislav (2432)

0-1

Miezis Normunds (2463)

3.

De Schampheleire Glen (2347)

1-0

Kasparov Sergey (2449)

4.

Cruz Lledo Pablo (2443)

-

Sclacmender Julien (2245)

5.

Godart Francois (2427)

1-0

Goossens Hanne (2204)

6.

Hoffmeister Frank (2170)

-

Klinova Masha (2298)

7.

Hamblok Roel (2286)

-

Maddens Martijn (2141)

8.

Decrop Benjamin (2207)

0-1

Vesin Jean-Robert (2215)

9.

Werner Ivan (2110)

0-1

Okhotnik Vladimir (2384)

10.

Kukov Velislav (2382)

1-0

De Villers Mourad (2117)

11.

Van Malder Dries (2126)

-

Kulkarni Rakesh (2363)

12.

Le Quang Kim (2261)

1-0

Huynh Laurent (2071)

13.

Wiley Tom (2207)

1-0

Guion Geoffrey (1988)

14.

Henris Luc (2204)

1-0

Verheyen Olivier (2012)

15.

De Weird Matthias (1962)

0-1

Dauw Sterre (2192)

16.

Gitu Paula-Alexandra (1990)

-

Goormachtigh Johan (2148)

17.

Schuermans Robert (2044)

1-0

Vanderwaeren Serge (2145)

18.

De Block Yordi (2129)

-

Terryn Ezra (2007)

19.

Naumkin Igor (2379)

1-0

Hafner Christian (2072)

20.

Van Mechelen Jan (2217)

1-0

Russian Carlo (1992)

21.

Mitran Anthony Cristian (2096)

0-1

Maerevoet Sim (2115)

22.

Van Cappellen Jonas (2202)

1-0

Chauvon Guillaume (2013)

23.

Grodent Gerald (2017)

-

Mulder Bart-Piet (2176)

24.

Callier Christophe (1970)

1-0

De Herdt Yasseen (2146)

25.

Roos David (2142)

1-0

Kolp Theo (1980)

26.

Barbier Wim (2117)

0-1

Colin Peter (1918)

27.

Nair Sanjeev (1942)

0-1

Kasparova Tatiana (2090)

28.

Vanden Bussche Steven (2001)

1-0

Uhoda Philippe (2068)

29.

Philippe Denis-Emmanuel (2047)

0-1

Jamar Vadim (1864)

30.

Geuquet Michael (1912)

1-0

Van Uytven Eric (2046)

31.

Timmermans Daniel (1908)

0-1

Barbier Sigiswald (2117)

32.

Thirion Marcel (2100)

-

Watelet Sylvain (1969)

33.

Mueller Martin (2078)

1-0

Lui Eric (1970)

34.

Depouhon Jean (2026)

0-1

Godry Clement (1940)

35.

Bruno Ricardo (1989)

1-0

De Smedt Mark (1926)

36.

Dallemagne Maximilien (2100)

1-0

Barbier Astrid (1842)

37.

Dierckens Sarah (1783)

1-0

Verbist Julien (1954)

38.

Van Der Meiden Dirk (2018)

0-1

Barbier Wiebke (2031)

39.

Mitran Marie (1768)

-

Gillot Florent (1975)

.

Iolis Oleg (2151)

0

Absent ()

Round 7

1.

Kasparov Sergey (2449)

-

Gurevich Mikhail (2569)

2.

Miezis Normunds (2463)

-

Cruz Lledo Pablo (2443)

3.

Mirzoev Azer (2506)

1-0

Decrop Benjamin (2207)

4.

Inkiov Ventzislav (2432)

1-0

Maddens Martijn (2141)

5.

De Schampheleire Glen (2347)

1-0

Kukov Velislav (2382)

6.

Terryn Ezra (2007)

0-1

Godart Francois (2427)

7.

Okhotnik Vladimir (2384)

0-1

Goossens Hanne (2204)

8.

Klinova Masha (2298)

1-0

Van Malder Dries (2126)

9.

Sclacmender Julien (2245)

1-0

Gitu Paula-Alexandra (1990)

10.

Hoffmeister Frank (2170)

1-0

Naumkin Igor (2379)

11.

Hamblok Roel (2286)

1-0

De Block Yordi (2129)

12.

Goormachtigh Johan (2148)

-

Le Quang Kim (2261)

13.

Vesin Jean-Robert (2215)

1-0

Mitran Anthony Cristian (2096)

14.

Vanderwaeren Serge (2145)

-

Wiley Tom (2207)

15.

De Villers Mourad (2117)

-

Henris Luc (2204)

16.

Maerevoet Sim (2115)

0-1

Kulkarni Rakesh (2363)

17.

Hafner Christian (2072)

-

Van Mechelen Jan (2217)

18.

Huynh Laurent (2071)

1-0

Van Cappellen Jonas (2202)

19.

Dauw Sterre (2192)

1-0

Grodent Gerald (2017)

20.

Mulder Bart-Piet (2176)

0-1

Schuermans Robert (2044)

21.

Verheyen Olivier (2012)

1-0

Iolis Oleg (2151)

22.

Guion Geoffrey (1988)

1-0

Roos David (2142)

23.

Jamar Vadim (1864)

0-1

Werner Ivan (2110)

24.

Barbier Sigiswald (2117)

0-1

De Weird Matthias (1962)

25.

De Herdt Yasseen (2146)

-

Vanden Bussche Steven (2001)

26.

Kolp Theo (1980)

-

Barbier Wim (2117)

27.

Russian Carlo (1992)

1-0

Mueller Martin (2078)

28.

Uhoda Philippe (2068)

-

Colin Peter (1918)

29.

Geuquet Michael (1912)

-

Philippe Denis-Emmanuel (2047)

30.

Van Uytven Eric (2046)

-

Nair Sanjeev (1942)

31.

Chauvon Guillaume (2013)

1-0

De Smedt Mark (1926)

32.

Kasparova Tatiana (2090)

1-0

Dierckens Sarah (1783)

33.

Verbist Julien (1954)

0-1

Callier Christophe (1970)

34.

Godry Clement (1940)

-

Watelet Sylvain (1969)

35.

Barbier Astrid (1842)

0-1

Thirion Marcel (2100)

36.

Barbier Wiebke (2031)

0-1

Bruno Ricardo (1989)

37.

Gillot Florent (1975)

0-1

Depouhon Jean (2026)

38.

Lui Eric (1970)

1-0

Van Der Meiden Dirk (2018)

39.

Mitran Marie (1768)

0-1

Timmermans Daniel (1908)

.

Dallemagne Maximilien (2100)

1

Bye ()

Round 6

1.

Gurevich Mikhail (2569)

1-0

De Schampheleire Glen (2347)

2.

Cruz Lledo Pablo (2443)

-

Mirzoev Azer (2506)

3.

Kukov Velislav (2382)

0-1

Miezis Normunds (2463)

4.

Van Malder Dries (2126)

0-1

Kasparov Sergey (2449)

5.

Godart Francois (2427)

-

Inkiov Ventzislav (2432)

6.

Decrop Benjamin (2207)

1-0

Vanderwaeren Serge (2145)

7.

Maddens Martijn (2141)

1-0

Goormachtigh Johan (2148)

8.

Mulder Bart-Piet (2176)

0-1

Okhotnik Vladimir (2384)

9.

Kulkarni Rakesh (2363)

0-1

Hoffmeister Frank (2170)

10.

Iolis Oleg (2151)

0-1

Klinova Masha (2298)

11.

Roos David (2142)

0-1

Sclacmender Julien (2245)

12.

De Block Yordi (2129)

-

Vesin Jean-Robert (2215)

13.

Wiley Tom (2207)

-

De Villers Mourad (2117)

14.

Henris Luc (2204)

-

Maerevoet Sim (2115)

15.

Goossens Hanne (2204)

1-0

Huynh Laurent (2071)

16.

Van Cappellen Jonas (2202)

0-1

Terryn Ezra (2007)

17.

Gitu Paula-Alexandra (1990)

1-0

Dauw Sterre (2192)

18.

Naumkin Igor (2379)

1-0

Van Uytven Eric (2046)

19.

Nair Sanjeev (1942)

0-1

Hamblok Roel (2286)

20.

Le Quang Kim (2261)

1-0

Chauvon Guillaume (2013)

21.

Van Mechelen Jan (2217)

-

Jamar Vadim (1864)

22.

Mitran Anthony Cristian (2096)

1-0

Geuquet Michael (1912)

23.

Guion Geoffrey (1988)

-

De Herdt Yasseen (2146)

24.

Barbier Sigiswald (2117)

-

Russian Carlo (1992)

25.

Werner Ivan (2110)

1-0

Verbist Julien (1954)

26.

De Weird Matthias (1962)

1-0

Kasparova Tatiana (2090)

27.

Mueller Martin (2078)

-

Kolp Theo (1980)

28.

Callier Christophe (1970)

0-1

Hafner Christian (2072)

29.

Schuermans Robert (2044)

1-0

Godry Clement (1940)

30.

Grodent Gerald (2017)

1-0

Barbier Astrid (1842)

31.

Dierckens Sarah (1783)

0-1

Verheyen Olivier (2012)

32.

Barbier Wim (2117)

1-0

Gillot Florent (1975)

33.

Vanden Bussche Steven (2001)

1-0

Thirion Marcel (2100)

34.

Bruno Ricardo (1989)

0-1

Uhoda Philippe (2068)

35.

Philippe Denis-Emmanuel (2047)

1-0

Timmermans Daniel (1908)

36.

De Smedt Mark (1926)

1-0

Barbier Wiebke (2031)

37.

Colin Peter (1918)

1-0

Van Der Meiden Dirk (2018)

38.

Watelet Sylvain (1969)

1-0

Mitran Marie (1768)

39.

Depouhon Jean (2026)

-

Dallemagne Maximilien (2100)

.

Lui Eric (1970)

1

Bye ()

Round 5

1.

Miezis Normunds (2463)

-

Gurevich Mikhail (2569)

2.

Kasparov Sergey (2449)

-

Cruz Lledo Pablo (2443)

3.

De Schampheleire Glen (2347)

1-0

Godart Francois (2427)

4.

Sclacmender Julien (2245)

0-1

Mirzoev Azer (2506)

5.

Inkiov Ventzislav (2432)

1-0

Mulder Bart-Piet (2176)

6.

Okhotnik Vladimir (2384)

0-1

Van Malder Dries (2126)

7.

Huynh Laurent (2071)

0-1

Kukov Velislav (2382)

8.

Terryn Ezra (2007)

0-1

Decrop Benjamin (2207)

9.

Maddens Martijn (2141)

1-0

Le Quang Kim (2261)

10.

Goossens Hanne (2204)

-

Roos David (2142)

11.

Maerevoet Sim (2115)

-

Van Cappellen Jonas (2202)

12.

Dauw Sterre (2192)

-

De Block Yordi (2129)

13.

Hoffmeister Frank (2170)

-

Gitu Paula-Alexandra (1990)

14.

Goormachtigh Johan (2148)

1-0

Guion Geoffrey (1988)

15.

Vanderwaeren Serge (2145)

1-0

Jamar Vadim (1864)

16.

De Villers Mourad (2117)

-

Van Mechelen Jan (2217)

17.

De Herdt Yasseen (2146)

0-1

Kulkarni Rakesh (2363)

18.

Klinova Masha (2298)

1-0

Mueller Martin (2078)

19.

Hamblok Roel (2286)

-

Chauvon Guillaume (2013)

20.

Vesin Jean-Robert (2215)

1-0

Dierckens Sarah (1783)

21.

Verheyen Olivier (2012)

0-1

Wiley Tom (2207)

22.

Barbier Astrid (1842)

0-1

Henris Luc (2204)

23.

Russian Carlo (1992)

0-1

Iolis Oleg (2151)

24.

Gillot Florent (1975)

0-1

Naumkin Igor (2379)

25.

Verbist Julien (1954)

-

Barbier Sigiswald (2117)

26.

Godry Clement (1940)

-

Werner Ivan (2110)

27.

Timmermans Daniel (1908)

0-1

Mitran Anthony Cristian (2096)

28.

Kasparova Tatiana (2090)

-

Callier Christophe (1970)

29.

Hafner Christian (2072)

-

De Weird Matthias (1962)

30.

Uhoda Philippe (2068)

0-1

Nair Sanjeev (1942)

31.

Van Uytven Eric (2046)

1-0

Colin Peter (1918)

32.

Barbier Wiebke (2031)

0-1

Geuquet Michael (1912)

33.

Barbier Wim (2117)

-

Bruno Ricardo (1989)

34.

Vanden Bussche Steven (2001)

-

Philippe Denis-Emmanuel (2047)

35.

Schuermans Robert (2044)

1-0

Watelet Sylvain (1969)

36.

Kolp Theo (1980)

1-0

Depouhon Jean (2026)

37.

Mitran Marie (1768)

0-1

Grodent Gerald (2017)

38.

Thirion Marcel (2100)

1-0

Lui Eric (1970)

39.

Van Der Meiden Dirk (2018)

1-0

Dallemagne Maximilien (2100)

.

De Smedt Mark (1926)

1

Bye ()

Round 4

1.

Gurevich Mikhail (2569)

1-0

Okhotnik Vladimir (2384)

2.

Cruz Lledo Pablo (2443)

-

De Schampheleire Glen (2347)

3.

Miezis Normunds (2463)

1-0

Decrop Benjamin (2207)

4.

Van Cappellen Jonas (2202)

0-1

Kasparov Sergey (2449)

5.

Kukov Velislav (2382)

-

Inkiov Ventzislav (2432)

6.

Godart Francois (2427)

1-0

Goormachtigh Johan (2148)

7.

Mirzoev Azer (2506)

1-0

Maerevoet Sim (2115)

8.

Kulkarni Rakesh (2363)

0-1

Huynh Laurent (2071)

9.

Chauvon Guillaume (2013)

0-1

Sclacmender Julien (2245)

10.

Guion Geoffrey (1988)

-

Goossens Hanne (2204)

11.

Mulder Bart-Piet (2176)

1-0

Verheyen Olivier (2012)

12.

Iolis Oleg (2151)

0-1

Terryn Ezra (2007)

13.

Gitu Paula-Alexandra (1990)

-

Vanderwaeren Serge (2145)

14.

Jamar Vadim (1864)

-

Maddens Martijn (2141)

15.

Dierckens Sarah (1783)

0-1

Van Malder Dries (2126)

16.

Le Quang Kim (2261)

1-0

Barbier Astrid (1842)

17.

Werner Ivan (2110)

0-1

Dauw Sterre (2192)

18.

Nair Sanjeev (1942)

0-1

Hoffmeister Frank (2170)

19.

De Herdt Yasseen (2146)

-

Russian Carlo (1992)

20.

Roos David (2142)

1-0

Timmermans Daniel (1908)

21.

De Block Yordi (2129)

1-0

Verbist Julien (1954)

22.

Colin Peter (1918)

0-1

De Villers Mourad (2117)

23.

Callier Christophe (1970)

0-1

Klinova Masha (2298)

24.

Depouhon Jean (2026)

0-1

Hamblok Roel (2286)

25.

Van Mechelen Jan (2217)

1-0

Schuermans Robert (2044)

26.

Grodent Gerald (2017)

0-1

Vesin Jean-Robert (2215)

27.

Wiley Tom (2207)

1-0

Vanden Bussche Steven (2001)

28.

Henris Luc (2204)

1-0

Bruno Ricardo (1989)

29.

Barbier Sigiswald (2117)

-

Godry Clement (1940)

30.

Mitran Anthony Cristian (2096)

-

Barbier Wiebke (2031)

31.

Mueller Martin (2078)

1-0

Mitran Marie (1768)

32.

Gillot Florent (1975)

-

Hafner Christian (2072)

33.

De Weird Matthias (1962)

-

Van Uytven Eric (2046)

34.

Geuquet Michael (1912)

-

Barbier Wim (2117)

35.

Naumkin Igor (2379)

1-0

Van Der Meiden Dirk (2018)

36.

Lui Eric (1970)

0-1

Kasparova Tatiana (2090)

37.

De Smedt Mark (1926)

0-1

Uhoda Philippe (2068)

38.

Philippe Denis-Emmanuel (2047)

-

Kolp Theo (1980)

39.

Dallemagne Maximilien (2100)

-

Thirion Marcel (2100)

.

Watelet Sylvain (1969)

1

Bye ()

Round 3

1.

Sclacmender Julien (2245)

0-1

Gurevich Mikhail (2569)

2.

Goossens Hanne (2204)

0-1

Cruz Lledo Pablo (2443)

3.

Inkiov Ventzislav (2432)

-

Van Cappellen Jonas (2202)

4.

Okhotnik Vladimir (2384)

1-0

Iolis Oleg (2151)

5.

Goormachtigh Johan (2148)

-

Kukov Velislav (2382)

6.

Verheyen Olivier (2012)

0-1

De Schampheleire Glen (2347)

7.

Mirzoev Azer (2506)

-

Mulder Bart-Piet (2176)

8.

Dauw Sterre (2192)

0-1

Miezis Normunds (2463)

9.

Kasparov Sergey (2449)

1-0

De Herdt Yasseen (2146)

10.

Verbist Julien (1954)

0-1

Godart Francois (2427)

11.

Maerevoet Sim (2115)

1-0

Le Quang Kim (2261)

12.

Decrop Benjamin (2207)

1-0

De Block Yordi (2129)

13.

Kulkarni Rakesh (2363)

1-0

Nair Sanjeev (1942)

14.

Klinova Masha (2298)

0-1

Chauvon Guillaume (2013)

15.

Terryn Ezra (2007)

1-0

Van Mechelen Jan (2217)

16.

Vesin Jean-Robert (2215)

0-1

Guion Geoffrey (1988)

17.

Hoffmeister Frank (2170)

-

Callier Christophe (1970)

18.

Vanderwaeren Serge (2145)

1-0

Gillot Florent (1975)

19.

Russian Carlo (1992)

-

Roos David (2142)

20.

Maddens Martijn (2141)

1-0

De Weird Matthias (1962)

21.

Van Malder Dries (2126)

1-0

Geuquet Michael (1912)

22.

Gitu Paula-Alexandra (1990)

1-0

Barbier Sigiswald (2117)

23.

Timmermans Daniel (1908)

-

De Villers Mourad (2117)

24.

Jamar Vadim (1864)

1-0

Mitran Anthony Cristian (2096)

25.

Barbier Astrid (1842)

1-0

Mueller Martin (2078)

26.

Hafner Christian (2072)

0-1

Dierckens Sarah (1783)

27.

Huynh Laurent (2071)

1-0

Mitran Marie (1768)

28.

Hamblok Roel (2286)

-

Schuermans Robert (2044)

29.

Barbier Wiebke (2031)

-

Wiley Tom (2207)

30.

Van Uytven Eric (2046)

-

Henris Luc (2204)

31.

Kolp Theo (1980)

0-1

Werner Ivan (2110)

32.

Kasparova Tatiana (2090)

0-1

Colin Peter (1918)

33.

Bruno Ricardo (1989)

-

Naumkin Igor (2379)

34.

Van Der Meiden Dirk (2018)

-

Barbier Wim (2117)

35.

Thirion Marcel (2100)

0-1

Grodent Gerald (2017)

36.

Dallemagne Maximilien (2100)

0-1

Vanden Bussche Steven (2001)

37.

Uhoda Philippe (2068)

-

Lui Eric (1970)

38.

Philippe Denis-Emmanuel (2047)

-

De Smedt Mark (1926)

39.

Watelet Sylvain (1969)

0-1

Depouhon Jean (2026)

.

Godry Clement (1940)

1

Bye ()

Round 2

1.

Gurevich Mikhail (2569)

1-0

Vanderwaeren Serge (2145)

2.

De Herdt Yasseen (2146)

-

Mirzoev Azer (2506)

3.

De Block Yordi (2129)

-

Kasparov Sergey (2449)

4.

Cruz Lledo Pablo (2443)

1-0

Van Malder Dries (2126)

5.

De Villers Mourad (2117)

0-1

Inkiov Ventzislav (2432)

6.

Godart Francois (2427)

-

Maerevoet Sim (2115)

7.

Chauvon Guillaume (2013)

0-1

Okhotnik Vladimir (2384)

8.

Kukov Velislav (2382)

1-0

Terryn Ezra (2007)

9.

De Schampheleire Glen (2347)

1-0

Russian Carlo (1992)

10.

Verheyen Olivier (2012)

1-0

Klinova Masha (2298)

11.

Le Quang Kim (2261)

-

Verbist Julien (1954)

12.

Gillot Florent (1975)

0-1

Sclacmender Julien (2245)

13.

Nair Sanjeev (1942)

-

Decrop Benjamin (2207)

14.

Dierckens Sarah (1783)

0-1

Goossens Hanne (2204)

15.

Van Cappellen Jonas (2202)

1-0

Timmermans Daniel (1908)

16.

Iolis Oleg (2151)

1-0

Barbier Astrid (1842)

17.

Mitran Marie (1768)

0-1

Goormachtigh Johan (2148)

18.

Miezis Normunds (2463)

1-0

Kolp Theo (1980)

19.

Barbier Sigiswald (2117)

-

Kulkarni Rakesh (2363)

20.

Schuermans Robert (2044)

0-1

Dauw Sterre (2192)

21.

Mulder Bart-Piet (2176)

1-0

Kasparova Tatiana (2090)

22.

Guion Geoffrey (1988)

-

Hamblok Roel (2286)

23.

Van Mechelen Jan (2217)

1-0

Philippe Denis-Emmanuel (2047)

24.

Depouhon Jean (2026)

0-1

Vesin Jean-Robert (2215)

25.

Wiley Tom (2207)

-

Van Uytven Eric (2046)

26.

Henris Luc (2204)

-

Barbier Wiebke (2031)

27.

Grodent Gerald (2017)

0-1

Hoffmeister Frank (2170)

28.

Roos David (2142)

1-0

Van Der Meiden Dirk (2018)

29.

Vanden Bussche Steven (2001)

0-1

Maddens Martijn (2141)

30.

Barbier Wim (2117)

0-1

Gitu Paula-Alexandra (1990)

31.

Werner Ivan (2110)

-

Bruno Ricardo (1989)

32.

Callier Christophe (1970)

1-0

Dallemagne Maximilien (2100)

33.

De Weird Matthias (1962)

1-0

Thirion Marcel (2100)

34.

Mitran Anthony Cristian (2096)

1-0

Lui Eric (1970)

35.

Mueller Martin (2078)

1-0

Watelet Sylvain (1969)

36.

De Smedt Mark (1926)

0-1

Hafner Christian (2072)

37.

Huynh Laurent (2071)

1-0

Godry Clement (1940)

38.

Geuquet Michael (1912)

1-0

Uhoda Philippe (2068)

.

Jamar Vadim (1864)

1

Bye ()

.

Colin Peter (1918)

0

Absent ()

.

Naumkin Igor (2379)

0

Absent ()

Round 1

1.

Thirion Marcel (2100)

0-1

Gurevich Mikhail (2569)

2.

Mirzoev Azer (2506)

1-0

Mitran Anthony Cristian (2096)

3.

Kasparova Tatiana (2090)

-

Miezis Normunds (2463)

4.

Kasparov Sergey (2449)

1-0

Mueller Martin (2078)

5.

Hafner Christian (2072)

0-1

Cruz Lledo Pablo (2443)

6.

Inkiov Ventzislav (2432)

1-0

Huynh Laurent (2071)

7.

Uhoda Philippe (2068)

0-1

Godart Francois (2427)

8.

Okhotnik Vladimir (2384)

1-0

Philippe Denis-Emmanuel (2047)

9.

Van Uytven Eric (2046)

0-1

Kukov Velislav (2382)

10.

Kulkarni Rakesh (2363)

-

Schuermans Robert (2044)

11.

Barbier Wiebke (2031)

0-1

De Schampheleire Glen (2347)

12.

Klinova Masha (2298)

1-0

Depouhon Jean (2026)

13.

Van Der Meiden Dirk (2018)

0-1

Le Quang Kim (2261)

14.

Sclacmender Julien (2245)

1-0

Grodent Gerald (2017)

15.

Chauvon Guillaume (2013)

1-0

Van Mechelen Jan (2217)

16.

Vesin Jean-Robert (2215)

0-1

Verheyen Olivier (2012)

17.

Terryn Ezra (2007)

1-0

Wiley Tom (2207)

18.

Decrop Benjamin (2207)

1-0

Vanden Bussche Steven (2001)

19.

Russian Carlo (1992)

1-0

Henris Luc (2204)

20.

Goossens Hanne (2204)

1-0

Gitu Paula-Alexandra (1990)

21.

Bruno Ricardo (1989)

0-1

Van Cappellen Jonas (2202)

22.

Dauw Sterre (2192)

-

Guion Geoffrey (1988)

23.

Kolp Theo (1980)

-

Mulder Bart-Piet (2176)

24.

Hoffmeister Frank (2170)

0-1

Gillot Florent (1975)

25.

Lui Eric (1970)

0-1

Iolis Oleg (2151)

26.

Goormachtigh Johan (2148)

1-0

Callier Christophe (1970)

27.

Watelet Sylvain (1969)

0-1

De Herdt Yasseen (2146)

28.

Vanderwaeren Serge (2145)

1-0

De Weird Matthias (1962)

29.

Verbist Julien (1954)

1-0

Roos David (2142)

30.

Maddens Martijn (2141)

0-1

Nair Sanjeev (1942)

31.

Godry Clement (1940)

0-1

De Block Yordi (2129)

32.

Van Malder Dries (2126)

1-0

De Smedt Mark (1926)

33.

Colin Peter (1918)

-

Barbier Sigiswald (2117)

34.

De Villers Mourad (2117)

1-0

Geuquet Michael (1912)

35.

Timmermans Daniel (1908)

1-0

Barbier Wim (2117)

36.

Maerevoet Sim (2115)

1-0

Jamar Vadim (1864)

37.

Barbier Astrid (1842)

1-0

Werner Ivan (2110)

38.

Dallemagne Maximilien (2100)

0-1

Dierckens Sarah (1783)

39.

Mitran Marie (1768)

1

Bye ()

40.

Hamblok Roel (2286)

0

Absent ()

41.

Naumkin Igor (2379)

0

Absent ()

Group B

Round 9

1.

Mota Pankit (1866)

-

Collart Loris (1920)

2.

De Block Fabio (1956)

-

Van Poucke Simon (1996)

3.

Harutyunyan Axel (1993)

0-1

De Bock Thijs (1959)

4.

Roels Frederik (1870)

-

Vingerhoets Luc (1974)

5.

Cornil Etienne (1915)

1-0

Heymans Berwout (1664)

6.

Wirth Charles (1730)

0-1

Gorts Sven (1901)

7.

Akulov Lev (1882)

1-0

Gregorio Santiago (1780)

8.

Denivet Axel (1863)

1-0

Vanhee Freddy (1874)

9.

Dohogne Yves (1854)

-

Vernimmen Pierre (1876)

10.

Lot Diederik (1957)

1-0

Engelen Vincent (1760)

11.

Van Dijck Bjarne (1933)

1-0

Atanasiu Nicolae (1817)

12.

Dellaert Ines (1507)

0-1

Paul Bernard (1854)

13.

Marchiano Marco (1837)

-

Meyer Nicolas (1746)

14.

Rousseau Jean-Francois (1885)

1-0

Frederiksen Jens (1702)

15.

Akulova Alicia (1772)

0-1

Wlogalski Olivier (1876)

16.

Temmerman Hans (1744)

0-1

Thierens Christian (1868)

17.

Willen Ronny (1851)

1-0

Heldenbergh Nils (1645)

18.

Deneyer Frank (1808)

1-0

Partoens Remi (1708)

19.

Damlakhi Mahmoud (1638)

1-0

Desinte David (1773)

20.

Leloutre Bernard (1692)

0-1

Rauta Nicolas (1966)

21.

Van Der Meiden Albert (1877)

-

Keiser Marc (1703)

22.

Godart Clara (1651)

0-1

Alessi David (1817)

23.

Cuvelier Annelies (1816)

1-0

Godart Michel (1657)

24.

Van Puyvelde Stijn (1809)

-

Reghabi Gholami Jahangir (1648)

25.

De Bode Joren (1634)

-

Ooghe Jean-Marie (1805)

26.

Flamant Jacky (1614)

0-1

Carpentier Julian (1794)

27.

Lucifora Nicolas (1781)

0-1

Balon Eric (1612)

28.

Deblock Kien (1531)

1-0

Claude Julien (1736)

29.

Solis Calancha Jordi (1570)

0-1

Moens Patrick (1879)

30.

Ponnet Guy (1623)

0-1

Silovy Alain (1842)

31.

Van Simaeys Axel (1738)

1ff-0

Boshra Abanoub (1643)

32.

Servais Frederic (1703)

1-0

Meulenyzer Alan (1585)

33.

Akulov Mikhail (1663)

-

Poussart Antoine (1628)

34.

Burdot Yves (1604)

0-1

Pierquin Adrien (1662)

35.

Vukojevic Ferrari Viktor (1509)

-

Rousseau Christilla (1649)

36.

Lacheron Edouard (1632)

-

De Cocq Ramin (1766)

37.

Essomba Thomas (1539)

-

De Vroe Philip (1756)

38.

Van Bael Pascal (1710)

1-0

De Briey Aurian (1591)

39.

Schleck Victor (1630)

0-1

Burnay Gerard (1690)

40.

Louis Andre (1652)

0-1

Van Eetvelde Bart (1542)

41.

De Smet Karl (1574)

1-0

Bultijnck Kristoff (1577)

42.

Haulotte Francois (1775)

1-0

Lenoir Aurele (1658)

43.

Bussola Eric (1572)

0-1

Michielsen Kobus (1717)

44.

Sohet Cedric (1681)

1-0

Dumoulin Michel (1697)

45.

De Geest Jan (1603)

1-0

Vlaeyens Manu (1579)

46.

Marechal Georges (1631)

-

Burdot Louis (1548)

47.

Auquier Yvan (1574)

1-0

Henrotte Christian (1639)

.

Djerbou Samy (1778)

1

Bye ()

.

Castellana Michael (1558)

0

Absent ()

.

Engelaer Maurice (1915)

0

Absent ()

.

Glorieux Leonard (1730)

0

Absent ()

.

Jafari Yasin (1573)

0

Absent ()

.

Spaens Kjell (1956)

0

Absent ()

.

Vanhee Lars (1776)

0

Absent ()

Round 8

1.

De Block Fabio (1956)

0-1

Mota Pankit (1866)

2.

Van Poucke Simon (1996)

1-0

Cornil Etienne (1915)

3.

Vanhee Freddy (1874)

0-1

Harutyunyan Axel (1993)

4.

Vingerhoets Luc (1974)

-

Denivet Axel (1863)

5.

Engelen Vincent (1760)

0-1

De Bock Thijs (1959)

6.

Spaens Kjell (1956)

-

Dohogne Yves (1854)

7.

Collart Loris (1920)

1-0

Van Dijck Bjarne (1933)

8.

Gorts Sven (1901)

1-0

Temmerman Hans (1744)

9.

Heldenbergh Nils (1645)

0-1

Akulov Lev (1882)

10.

Partoens Remi (1708)

0-1

Roels Frederik (1870)

11.

Heymans Berwout (1664)

1-0

Deneyer Frank (1808)

12.

Gregorio Santiago (1780)

1-0

Damlakhi Mahmoud (1638)

13.

Meyer Nicolas (1746)

-

Dellaert Ines (1507)

14.

Rauta Nicolas (1966)

0-1

Wirth Charles (1730)

15.

Carpentier Julian (1794)

0-1

Lot Diederik (1957)

16.

Vanhee Lars (1776)

-

Rousseau Jean-Francois (1885)

17.

Vernimmen Pierre (1876)

1-0

Cuvelier Annelies (1816)

18.

Paul Bernard (1854)

1-0

Lucifora Nicolas (1781)

19.

Frederiksen Jens (1702)

-

Marchiano Marco (1837)

20.

Atanasiu Nicolae (1817)

1-0

Solis Calancha Jordi (1570)

21.

Wlogalski Olivier (1876)

1-0

Leloutre Bernard (1692)

22.

Moens Patrick (1879)

0-1

Akulova Alicia (1772)

23.

Reghabi Gholami Jahangir (1648)

-

Van Der Meiden Albert (1877)

24.

Thierens Christian (1868)

1-0

Van Simaeys Axel (1738)

25.

Pierquin Adrien (1662)

0-1

Willen Ronny (1851)

26.

Godart Michel (1657)

-

Ooghe Jean-Marie (1805)

27.

Desinte David (1773)

1-0

Servais Frederic (1703)

28.

Alessi David (1817)

1-0

Burdot Yves (1604)

29.

Silovy Alain (1842)

-

Rousseau Christilla (1649)

30.

Lacheron Edouard (1632)

0-1

Van Puyvelde Stijn (1809)

31.

De Vroe Philip (1756)

0-1

De Bode Joren (1634)

32.

Claude Julien (1736)

1-0

Schleck Victor (1630)

33.

Balon Eric (1612)

1-0

Van Bael Pascal (1710)

34.

Keiser Marc (1703)

1-0

Essomba Thomas (1539)

35.

Burnay Gerard (1690)

0-1

Flamant Jacky (1614)

36.

Meulenyzer Alan (1585)

-

Akulov Mikhail (1663)

37.

Louis Andre (1652)

0-1

Deblock Kien (1531)

38.

De Briey Aurian (1591)

0-1

Godart Clara (1651)

39.

Michielsen Kobus (1717)

0-1

Ponnet Guy (1623)

40.

Dumoulin Michel (1697)

0-1

Vukojevic Ferrari Viktor (1509)

41.

Poussart Antoine (1628)

1-0

Sohet Cedric (1681)

42.

Boshra Abanoub (1643)

1-0

De Smet Karl (1574)

43.

Van Eetvelde Bart (1542)

-

Haulotte Francois (1775)

44.

De Cocq Ramin (1766)

1-0

Auquier Yvan (1574)

45.

Bultijnck Kristoff (1577)

1-0

De Geest Jan (1603)

46.

Vlaeyens Manu (1579)

-

Bussola Eric (1572)

47.

Lenoir Aurele (1658)

1-0

Djerbou Samy (1778)

48.

Henrotte Christian (1639)

-

Burdot Louis (1548)

.

Marechal Georges (1631)

1

Bye ()

.

Castellana Michael (1558)

0

Absent ()

.

Engelaer Maurice (1915)

0

Absent ()

.

Glorieux Leonard (1730)

0

Absent ()

.

Jafari Yasin (1573)

0

Absent ()

Round 7

1.

Denivet Axel (1863)

0-1

De Block Fabio (1956)

2.

De Bock Thijs (1959)

0-1

Mota Pankit (1866)

3.

Cornil Etienne (1915)

-

Vingerhoets Luc (1974)

4.

Deneyer Frank (1808)

0-1

Van Poucke Simon (1996)

5.

Van Dijck Bjarne (1933)

-

Engelen Vincent (1760)

6.

Heldenbergh Nils (1645)

0-1

Vanhee Freddy (1874)

7.

Dellaert Ines (1507)

0-1

Spaens Kjell (1956)

8.

Harutyunyan Axel (1993)

1-0

Atanasiu Nicolae (1817)

9.

Cuvelier Annelies (1816)

0-1

Collart Loris (1920)

10.

Gorts Sven (1901)

-

Gregorio Santiago (1780)

11.

Damlakhi Mahmoud (1638)

-

Roels Frederik (1870)

12.

Lucifora Nicolas (1781)

0-1

Dohogne Yves (1854)

13.

Rousseau Jean-Francois (1885)

-

Partoens Remi (1708)

14.

Rauta Nicolas (1966)

-

Vanhee Lars (1776)

15.

Akulov Lev (1882)

1-0

Desinte David (1773)

16.

Wirth Charles (1730)

1-0

Moens Patrick (1879)

17.

Van Der Meiden Albert (1877)

0-1

Heymans Berwout (1664)

18.

Temmerman Hans (1744)

1-0

Wlogalski Olivier (1876)

19.

Solis Calancha Jordi (1570)

-

Paul Bernard (1854)

20.

Willen Ronny (1851)

0-1

Meyer Nicolas (1746)

21.

Lot Diederik (1957)

1-0

Claude Julien (1736)

22.

Van Bael Pascal (1710)

0-1

Vernimmen Pierre (1876)

23.

Leloutre Bernard (1692)

1-0

Silovy Alain (1842)

24.

Marchiano Marco (1837)

1-0

Keiser Marc (1703)

25.

Van Puyvelde Stijn (1809)

0-1

Frederiksen Jens (1702)

26.

Carpentier Julian (1794)

1-0

Deblock Kien (1531)

27.

Akulova Alicia (1772)

-

Godart Michel (1657)

28.

Van Simaeys Axel (1738)

-

Reghabi Gholami Jahangir (1648)

29.

Godart Clara (1651)

0-1

Thierens Christian (1868)

30.

De Bode Joren (1634)

-

Alessi David (1817)

31.

Ooghe Jean-Marie (1805)

1-0

Poussart Antoine (1628)

32.

Flamant Jacky (1614)

-

De Vroe Philip (1756)

33.

Servais Frederic (1703)

1-0

Ponnet Guy (1623)

34.

Burdot Yves (1604)

1-0

Dumoulin Michel (1697)

35.

Akulov Mikhail (1663)

-

De Briey Aurian (1591)

36.

De Smet Karl (1574)

0-1

Pierquin Adrien (1662)

37.

Essomba Thomas (1539)

-

Louis Andre (1652)

38.

Rousseau Christilla (1649)

-

Meulenyzer Alan (1585)

39.

Haulotte Francois (1775)

0-1

Balon Eric (1612)

40.

Bultijnck Kristoff (1577)

0-1

Burnay Gerard (1690)

41.

Auquier Yvan (1574)

0-1

Lacheron Edouard (1632)

42.

Bussola Eric (1572)

0-1

Schleck Victor (1630)

43.

Sohet Cedric (1681)

1-0

Jafari Yasin (1573)

44.

Djerbou Samy (1778)

0-1

Van Eetvelde Bart (1542)

45.

De Geest Jan (1603)

-

De Cocq Ramin (1766)

46.

Burdot Louis (1548)

0-1

Michielsen Kobus (1717)

47.

Lenoir Aurele (1658)

0-1

Boshra Abanoub (1643)

48.

Glorieux Leonard (1730)

0-1

Vukojevic Ferrari Viktor (1509)

49.

Vlaeyens Manu (1579)

1-0

Marechal Georges (1631)

.

Henrotte Christian (1639)

1

Bye ()

.

Castellana Michael (1558)

0

Absent ()

.

Engelaer Maurice (1915)

0

Absent ()

Round 6

1.

De Block Fabio (1956)

1-0

De Bock Thijs (1959)

2.

Van Poucke Simon (1996)

-

Denivet Axel (1863)

3.

Roels Frederik (1870)

0-1

Cornil Etienne (1915)

4.

Mota Pankit (1866)

1-0

Gorts Sven (1901)

5.

Dohogne Yves (1854)

-

Harutyunyan Axel (1993)

6.

Vingerhoets Luc (1974)

1-0

Willen Ronny (1851)

7.

Deneyer Frank (1808)

1-0

Rauta Nicolas (1966)

8.

Spaens Kjell (1956)

-

Lucifora Nicolas (1781)

9.

Meyer Nicolas (1746)

0-1

Van Dijck Bjarne (1933)

10.

Engelaer Maurice (1915)

0-1ff

Engelen Vincent (1760)

11.

Dellaert Ines (1507)

1-0

Van Der Meiden Albert (1877)

12.

Vanhee Freddy (1874)

1-0

Temmerman Hans (1744)

13.

Silovy Alain (1842)

0-1

Heldenbergh Nils (1645)

14.

Gregorio Santiago (1780)

1-0

Lot Diederik (1957)

15.

Collart Loris (1920)

1-0

Van Puyvelde Stijn (1809)

16.

Heymans Berwout (1664)

-

Akulov Lev (1882)

17.

Partoens Remi (1708)

1-0

Marchiano Marco (1837)

18.

Atanasiu Nicolae (1817)

1-0

Leloutre Bernard (1692)

19.

Cuvelier Annelies (1816)

1-0

Van Simaeys Axel (1738)

20.

Damlakhi Mahmoud (1638)

1-0

Ooghe Jean-Marie (1805)

21.

Rousseau Jean-Francois (1885)

1-0

Servais Frederic (1703)

22.

Moens Patrick (1879)

1-0

Akulov Mikhail (1663)

23.

Wlogalski Olivier (1876)

1-0

Rousseau Christilla (1649)

24.

Paul Bernard (1854)

1-0

Poussart Antoine (1628)

25.

Vanhee Lars (1776)

1-0

Flamant Jacky (1614)

26.

Desinte David (1773)

1-0

Burdot Yves (1604)

27.

Frederiksen Jens (1702)

-

Akulova Alicia (1772)

28.

De Vroe Philip (1756)

0-1

Solis Calancha Jordi (1570)

29.

Pierquin Adrien (1662)

0-1

Wirth Charles (1730)

30.

Godart Michel (1657)

-

Van Bael Pascal (1710)

31.

Vernimmen Pierre (1876)

1-0

Essomba Thomas (1539)

32.

Thierens Christian (1868)

-

De Bode Joren (1634)

33.

Meulenyzer Alan (1585)

-

Alessi David (1817)

34.

Lacheron Edouard (1632)

0-1

Carpentier Julian (1794)

35.

Claude Julien (1736)

1-0

Bultijnck Kristoff (1577)

36.

Keiser Marc (1703)

1-0

Castellana Michael (1558)

37.

Dumoulin Michel (1697)

-

De Smet Karl (1574)

38.

Jafari Yasin (1573)

0-1

Godart Clara (1651)

39.

Reghabi Gholami Jahangir (1648)

1-0

Auquier Yvan (1574)

40.

Deblock Kien (1531)

1-0

Djerbou Samy (1778)

41.

Bussola Eric (1572)

-

Haulotte Francois (1775)

42.

Ponnet Guy (1623)

1-0

Sohet Cedric (1681)

43.

Vukojevic Ferrari Viktor (1509)

0-1

Louis Andre (1652)

44.

Boshra Abanoub (1643)

0-1

De Briey Aurian (1591)

45.

De Cocq Ramin (1766)

-

Burdot Louis (1548)

46.

Schleck Victor (1630)

1-0

Glorieux Leonard (1730)

47.

Burnay Gerard (1690)

1-0

Vlaeyens Manu (1579)

48.

Van Eetvelde Bart (1542)

-

Lenoir Aurele (1658)

49.

Balon Eric (1612)

1-0

Marechal Georges (1631)

50.

Michielsen Kobus (1717)

1-0

Henrotte Christian (1639)

.

De Geest Jan (1603)

1

Bye ()

Round 5

1.

De Bock Thijs (1959)

1-0

Roels Frederik (1870)

2.

Denivet Axel (1863)

1-0

Mota Pankit (1866)

3.

Lot Diederik (1957)

0-1

De Block Fabio (1956)

4.

Marchiano Marco (1837)

0-1

Van Poucke Simon (1996)

5.

Engelen Vincent (1760)

-

Vingerhoets Luc (1974)

6.

Van Dijck Bjarne (1933)

-

Willen Ronny (1851)

7.

Cornil Etienne (1915)

1-0

Silovy Alain (1842)

8.

Temmerman Hans (1744)

-

Engelaer Maurice (1915)

9.

Gorts Sven (1901)

1-0

Van Puyvelde Stijn (1809)

10.

Van Der Meiden Albert (1877)

-

Meyer Nicolas (1746)

11.

Harutyunyan Axel (1993)

1-0

Heymans Berwout (1664)

12.

Rauta Nicolas (1966)

1-0

De Vroe Philip (1756)

13.

Spaens Kjell (1956)

1-0

Desinte David (1773)

14.

Wirth Charles (1730)

0-1

Vanhee Freddy (1874)

15.

Dohogne Yves (1854)

1-0

Frederiksen Jens (1702)

16.

Leloutre Bernard (1692)

-

Cuvelier Annelies (1816)

17.

Poussart Antoine (1628)

0-1

Deneyer Frank (1808)

18.

Ooghe Jean-Marie (1805)

0-1

Dellaert Ines (1507)

19.

Lucifora Nicolas (1781)

1-0

Rousseau Christilla (1649)

20.

Heldenbergh Nils (1645)

1-0

Vanhee Lars (1776)

21.

Solis Calancha Jordi (1570)

0-1

Collart Loris (1920)

22.

Van Bael Pascal (1710)

-

Rousseau Jean-Francois (1885)

23.

Akulov Lev (1882)

1-0

Reghabi Gholami Jahangir (1648)

24.

Flamant Jacky (1614)

-

Wlogalski Olivier (1876)

25.

Burdot Yves (1604)

-

Paul Bernard (1854)

26.

Alessi David (1817)

0-1

Partoens Remi (1708)

27.

Auquier Yvan (1574)

0-1

Atanasiu Nicolae (1817)

28.

Carpentier Julian (1794)

0-1

Damlakhi Mahmoud (1638)

29.

Gregorio Santiago (1780)

1-0

Deblock Kien (1531)

30.

Akulova Alicia (1772)

-

Essomba Thomas (1539)

31.

Van Simaeys Axel (1738)

1-0

Lacheron Edouard (1632)

32.

Louis Andre (1652)

0-1

Moens Patrick (1879)

33.

De Bode Joren (1634)

-

Vernimmen Pierre (1876)

34.

Haulotte Francois (1775)

0-1

Godart Michel (1657)

35.

De Briey Aurian (1591)

0-1

Servais Frederic (1703)

36.

De Smet Karl (1574)

-

Keiser Marc (1703)

37.

Akulov Mikhail (1663)

1-0

Bussola Eric (1572)

38.

Vukojevic Ferrari Viktor (1509)

0-1

Pierquin Adrien (1662)

39.

Marechal Georges (1631)

0-1

Thierens Christian (1868)

40.

Djerbou Samy (1778)

-

Boshra Abanoub (1643)

41.

De Cocq Ramin (1766)

0-1

Meulenyzer Alan (1585)

42.

Vlaeyens Manu (1579)

0-1

Claude Julien (1736)

43.

Glorieux Leonard (1730)

0-1

Bultijnck Kristoff (1577)

44.

Burdot Louis (1548)

0-1

Dumoulin Michel (1697)

45.

Castellana Michael (1558)

1-0

Burnay Gerard (1690)

46.

Lenoir Aurele (1658)

0-1

Jafari Yasin (1573)

47.

Godart Clara (1651)

1-0

Van Eetvelde Bart (1542)

48.

Sohet Cedric (1681)

1-0

Michielsen Kobus (1717)

49.

De Geest Jan (1603)

0-1

Ponnet Guy (1623)

50.

Henrotte Christian (1639)

0-1

Balon Eric (1612)

.

Schleck Victor (1630)

0

Absent ()

Round 4

1.

De Bock Thijs (1959)

1-0

Gorts Sven (1901)

2.

Roels Frederik (1870)

1-0

Lot Diederik (1957)

3.

Mota Pankit (1866)

1-0

Van Dijck Bjarne (1933)

4.

De Block Fabio (1956)

1-0

Marchiano Marco (1837)

5.

Van Puyvelde Stijn (1809)

-

Van Der Meiden Albert (1877)

6.

Denivet Axel (1863)

1-0

Lucifora Nicolas (1781)

7.

Willen Ronny (1851)

-

Temmerman Hans (1744)

8.

Van Poucke Simon (1996)

1-0

Carpentier Julian (1794)

9.

Vingerhoets Luc (1974)

1-0

Gregorio Santiago (1780)

10.

Desinte David (1773)

-

Rauta Nicolas (1966)

11.

De Vroe Philip (1756)

-

Spaens Kjell (1956)

12.

Collart Loris (1920)

0-1

Engelen Vincent (1760)

13.

Reghabi Gholami Jahangir (1648)

0-1

Cornil Etienne (1915)

14.

Engelaer Maurice (1915)

1-0

Van Simaeys Axel (1738)

15.

Rousseau Jean-Francois (1885)

0-1

Meyer Nicolas (1746)

16.

Paul Bernard (1854)

0-1

Heymans Berwout (1664)

17.

Dellaert Ines (1507)

-

Dohogne Yves (1854)

18.

Silovy Alain (1842)

1-0

Burdot Yves (1604)

19.

Cuvelier Annelies (1816)

-

Solis Calancha Jordi (1570)

20.

Deneyer Frank (1808)

-

Heldenbergh Nils (1645)

21.

Servais Frederic (1703)

0-1

Harutyunyan Axel (1993)

22.

Partoens Remi (1708)

-

Akulov Lev (1882)

23.

Moens Patrick (1879)

0-1

Frederiksen Jens (1702)

24.

Vernimmen Pierre (1876)

0-1

Leloutre Bernard (1692)

25.

Vanhee Freddy (1874)

1-0

Akulov Mikhail (1663)

26.

Pierquin Adrien (1662)

0-1

Ooghe Jean-Marie (1805)

27.

Vanhee Lars (1776)

1-0

Louis Andre (1652)

28.

Rousseau Christilla (1649)

1-0

Haulotte Francois (1775)

29.

Deblock Kien (1531)

-

Akulova Alicia (1772)

30.

Bussola Eric (1572)

0-1

Wirth Charles (1730)

31.

Thierens Christian (1868)

0-1

Poussart Antoine (1628)

32.

Wlogalski Olivier (1876)

1-0

Marechal Georges (1631)

33.

Boshra Abanoub (1643)

0-1

Alessi David (1817)

34.

Atanasiu Nicolae (1817)

1-0

Godart Clara (1651)

35.

Damlakhi Mahmoud (1638)

1-0

Djerbou Samy (1778)

36.

Claude Julien (1736)

0-1

Flamant Jacky (1614)

37.

Lacheron Edouard (1632)

1-0

Glorieux Leonard (1730)

38.

Bultijnck Kristoff (1577)

0-1

Van Bael Pascal (1710)

39.

Keiser Marc (1703)

-

De Briey Aurian (1591)

40.

Dumoulin Michel (1697)

0-1

Auquier Yvan (1574)

41.

Essomba Thomas (1539)

1-0

Lenoir Aurele (1658)

42.

Godart Michel (1657)

-

Vukojevic Ferrari Viktor (1509)

43.

Van Eetvelde Bart (1542)

0-1

De Bode Joren (1634)

44.

Burnay Gerard (1690)

-

Burdot Louis (1548)

45.

De Smet Karl (1574)

1-0

Sohet Cedric (1681)

46.

Schleck Victor (1630)

-

Jafari Yasin (1573)

47.

Ponnet Guy (1623)

0-1

De Cocq Ramin (1766)

48.

Michielsen Kobus (1717)

-

De Geest Jan (1603)

49.

Meulenyzer Alan (1585)

1-0

Henrotte Christian (1639)

50.

Balon Eric (1612)

0-1

Vlaeyens Manu (1579)

.

Castellana Michael (1558)

1

Bye ()

Round 3

1.

Mota Pankit (1866)

1-0

Van Poucke Simon (1996)

2.

Dohogne Yves (1854)

0-1

De Bock Thijs (1959)

3.

Lot Diederik (1957)

1-0

Cuvelier Annelies (1816)

4.

Van Dijck Bjarne (1933)

1-0

Deneyer Frank (1808)

5.

Marchiano Marco (1837)

1-0

Engelaer Maurice (1915)

6.

Gorts Sven (1901)

1-0

Carpentier Julian (1794)

7.

Roels Frederik (1870)

1-0

Gregorio Santiago (1780)

8.

Van Puyvelde Stijn (1809)

-

Vingerhoets Luc (1974)

9.

Haulotte Francois (1775)

0-1

De Block Fabio (1956)

10.

Cornil Etienne (1915)

-

De Vroe Philip (1756)

11.

Engelen Vincent (1760)

-

Rousseau Jean-Francois (1885)

12.

Temmerman Hans (1744)

1-0

Moens Patrick (1879)

13.

Van Der Meiden Albert (1877)

1-0

Pierquin Adrien (1662)

14.

Leloutre Bernard (1692)

0-1

Denivet Axel (1863)

15.

Heldenbergh Nils (1645)

-

Paul Bernard (1854)

16.

Willen Ronny (1851)

1-0

Louis Andre (1652)

17.

Lucifora Nicolas (1781)

1-0

Bussola Eric (1572)

18.

Harutyunyan Axel (1993)

-

Partoens Remi (1708)

19.

Rauta Nicolas (1966)

1-0

Keiser Marc (1703)

20.

Spaens Kjell (1956)

1-0

Dumoulin Michel (1697)

21.

Van Bael Pascal (1710)

0-1

Collart Loris (1920)

22.

Servais Frederic (1703)

-

Vernimmen Pierre (1876)

23.

Frederiksen Jens (1702)

-

Vanhee Freddy (1874)

24.

Heymans Berwout (1664)

1-0

Thierens Christian (1868)

25.

Godart Clara (1651)

0-1

Silovy Alain (1842)

26.

Burdot Yves (1604)

1-0

Atanasiu Nicolae (1817)

27.

Ooghe Jean-Marie (1805)

-

Rousseau Christilla (1649)

28.

Djerbou Samy (1778)

0-1

Reghabi Gholami Jahangir (1648)

29.

Poussart Antoine (1628)

-

Vanhee Lars (1776)

30.

De Briey Aurian (1591)

0-1

Desinte David (1773)

31.

Meyer Nicolas (1746)

1-0

Marechal Georges (1631)

32.

Van Simaeys Axel (1738)

1-0

Van Eetvelde Bart (1542)

33.

Solis Calancha Jordi (1570)

1-0

Claude Julien (1736)

34.

Wirth Charles (1730)

-

Deblock Kien (1531)

35.

Glorieux Leonard (1730)

0-1

Dellaert Ines (1507)

36.

Akulov Lev (1882)

1-0

De Bode Joren (1634)

37.

Alessi David (1817)

-

Lacheron Edouard (1632)

38.

Akulova Alicia (1772)

1-0

Ponnet Guy (1623)

39.

Akulov Mikhail (1663)

1-0

De Smet Karl (1574)

40.

Burdot Louis (1548)

0-1

Wlogalski Olivier (1876)

41.

Flamant Jacky (1614)

1-0

De Cocq Ramin (1766)

42.

Auquier Yvan (1574)

1-0

Michielsen Kobus (1717)

43.

Jafari Yasin (1573)

-

Burnay Gerard (1690)

44.

Sohet Cedric (1681)

-

Schleck Victor (1630)

45.

Lenoir Aurele (1658)

1-0

Balon Eric (1612)

46.

Godart Michel (1657)

1-0

De Geest Jan (1603)

47.

Boshra Abanoub (1643)

1-0

Meulenyzer Alan (1585)

48.

Henrotte Christian (1639)

0-1

Bultijnck Kristoff (1577)

49.

Damlakhi Mahmoud (1638)

1-0

Castellana Michael (1558)

.

Vukojevic Ferrari Viktor (1509)

1

Bye ()

.

Essomba Thomas (1539)

0

Absent ()

.

Vlaeyens Manu (1579)

0

Absent ()

Round 2

1.

Van Poucke Simon (1996)

1-0

Ooghe Jean-Marie (1805)

2.

Carpentier Julian (1794)

1-0

Harutyunyan Axel (1993)

3.

Vingerhoets Luc (1974)

-

Lucifora Nicolas (1781)

4.

Gregorio Santiago (1780)

1-0

Rauta Nicolas (1966)

5.

De Bock Thijs (1959)

1-0

Djerbou Samy (1778)

6.

Vanhee Lars (1776)

0-1

Lot Diederik (1957)

7.

De Block Fabio (1956)

-

Engelen Vincent (1760)

8.

Desinte David (1773)

0-1

Van Dijck Bjarne (1933)

9.

Engelaer Maurice (1915)

1-0

Meyer Nicolas (1746)

10.

Temmerman Hans (1744)

-

Cornil Etienne (1915)

11.

Claude Julien (1736)

0-1

Gorts Sven (1901)

12.

Moens Patrick (1879)

-

Leloutre Bernard (1692)

13.

Louis Andre (1652)

-

Van Der Meiden Albert (1877)

14.

Godart Clara (1651)

0-1

Roels Frederik (1870)

15.

Rousseau Christilla (1649)

0-1

Mota Pankit (1866)

16.

Denivet Axel (1863)

-

Heldenbergh Nils (1645)

17.

Marechal Georges (1631)

0-1

Dohogne Yves (1854)

18.

Bussola Eric (1572)

-

Willen Ronny (1851)

19.

Deblock Kien (1531)

0-1

Marchiano Marco (1837)

20.

Cuvelier Annelies (1816)

1-0

Poussart Antoine (1628)

21.

Dellaert Ines (1507)

0-1

Van Puyvelde Stijn (1809)

22.

Deneyer Frank (1808)

1-0

Solis Calancha Jordi (1570)

23.

Rousseau Jean-Francois (1885)

1-0

Burdot Louis (1548)

24.

De Vroe Philip (1756)

1-0

Akulov Lev (1882)

25.

Paul Bernard (1854)

1-0

Akulov Mikhail (1663)

26.

Pierquin Adrien (1662)

1-0

Alessi David (1817)

27.

Ponnet Guy (1623)

0-1

Haulotte Francois (1775)

28.

De Smet Karl (1574)

0-1

Spaens Kjell (1956)

29.

Collart Loris (1920)

1-0

Lenoir Aurele (1658)

30.

Vernimmen Pierre (1876)

1-0

Godart Michel (1657)

31.

Reghabi Gholami Jahangir (1648)

1-0

Wlogalski Olivier (1876)

32.

Vanhee Freddy (1874)

1-0

Boshra Abanoub (1643)

33.

Thierens Christian (1868)

1-0

Henrotte Christian (1639)

34.

Silovy Alain (1842)

1-0

Damlakhi Mahmoud (1638)

35.

Atanasiu Nicolae (1817)

1-0

Flamant Jacky (1614)

36.

Lacheron Edouard (1632)

-

Akulova Alicia (1772)

37.

De Cocq Ramin (1766)

0-1

Burdot Yves (1604)

38.

Schleck Victor (1630)

0-1

Van Simaeys Axel (1738)

39.

Balon Eric (1612)

0-1

Glorieux Leonard (1730)

40.

De Geest Jan (1603)

0-1

Wirth Charles (1730)

41.

Michielsen Kobus (1717)

0-1

De Briey Aurian (1591)

42.

Meulenyzer Alan (1585)

0-1

Van Bael Pascal (1710)

43.

Partoens Remi (1708)

1-0

Vlaeyens Manu (1579)

44.

Keiser Marc (1703)

1-0

Auquier Yvan (1574)

45.

Bultijnck Kristoff (1577)

0-1

Servais Frederic (1703)

46.

Castellana Michael (1558)

0-1

Frederiksen Jens (1702)

47.

Dumoulin Michel (1697)

1-0

Jafari Yasin (1573)

48.

Burnay Gerard (1690)

0-1

Essomba Thomas (1539)

49.

Van Eetvelde Bart (1542)

1-0

Sohet Cedric (1681)

50.

Heymans Berwout (1664)

1-0

Vukojevic Ferrari Viktor (1509)

.

De Bode Joren (1634)

0

Absent ()

Round 1

1.

Glorieux Leonard (1730)

0-1

Van Poucke Simon (1996)

2.

Harutyunyan Axel (1993)

1-0

Michielsen Kobus (1717)

3.

Van Bael Pascal (1710)

0-1

Vingerhoets Luc (1974)

4.

Rauta Nicolas (1966)

1-0

Partoens Remi (1708)

5.

Servais Frederic (1703)

0-1

De Bock Thijs (1959)

6.

Lot Diederik (1957)

1-0

Keiser Marc (1703)

7.

Frederiksen Jens (1702)

0-1

De Block Fabio (1956)

8.

Van Dijck Bjarne (1933)

1-0

Dumoulin Michel (1697)

9.

Leloutre Bernard (1692)

1-0

Collart Loris (1920)

10.

Cornil Etienne (1915)

1-0

Burnay Gerard (1690)

11.

Sohet Cedric (1681)

0-1

Engelaer Maurice (1915)

12.

Gorts Sven (1901)

1-0

Heymans Berwout (1664)

13.

Akulov Mikhail (1663)

-

Rousseau Jean-Francois (1885)

14.

Akulov Lev (1882)

-

Pierquin Adrien (1662)

15.

Lenoir Aurele (1658)

0-1

Moens Patrick (1879)

16.

Van Der Meiden Albert (1877)

1-0

Godart Michel (1657)

17.

Louis Andre (1652)

1-0

Vernimmen Pierre (1876)

18.

Wlogalski Olivier (1876)

0-1

Godart Clara (1651)

19.

Rousseau Christilla (1649)

1-0

Vanhee Freddy (1874)

20.

Roels Frederik (1870)

1-0

Reghabi Gholami Jahangir (1648)

21.

Heldenbergh Nils (1645)

1-0

Thierens Christian (1868)

22.

Mota Pankit (1866)

1-0

Boshra Abanoub (1643)

23.

Henrotte Christian (1639)

0-1

Denivet Axel (1863)

24.

Dohogne Yves (1854)

1-0

Damlakhi Mahmoud (1638)

25.

De Bode Joren (1634)

-

Paul Bernard (1854)

26.

Willen Ronny (1851)

1-0

Lacheron Edouard (1632)

27.

Marechal Georges (1631)

1-0

Silovy Alain (1842)

28.

Marchiano Marco (1837)

1-0

Schleck Victor (1630)

29.

Poussart Antoine (1628)

1-0

Atanasiu Nicolae (1817)

30.

Alessi David (1817)

-

Ponnet Guy (1623)

31.

Flamant Jacky (1614)

0-1

Cuvelier Annelies (1816)

32.

Van Puyvelde Stijn (1809)

1-0

Balon Eric (1612)

33.

Burdot Yves (1604)

0-1

Deneyer Frank (1808)

34.

Ooghe Jean-Marie (1805)

1-0

De Geest Jan (1603)

35.

De Briey Aurian (1591)

0-1

Carpentier Julian (1794)

36.

Lucifora Nicolas (1781)

1-0

Meulenyzer Alan (1585)

37.

Vlaeyens Manu (1579)

0-1

Gregorio Santiago (1780)

38.

Djerbou Samy (1778)

1-0

Bultijnck Kristoff (1577)

39.

Auquier Yvan (1574)

0-1

Vanhee Lars (1776)

40.

Haulotte Francois (1775)

-

De Smet Karl (1574)

41.

Jafari Yasin (1573)

0-1

Desinte David (1773)

42.

Akulova Alicia (1772)

0-1

Bussola Eric (1572)

43.

Solis Calancha Jordi (1570)

1-0

De Cocq Ramin (1766)

44.

Engelen Vincent (1760)

1-0

Castellana Michael (1558)

45.

Burdot Louis (1548)

-

De Vroe Philip (1756)

46.

Meyer Nicolas (1746)

1-0

Van Eetvelde Bart (1542)

47.

Essomba Thomas (1539)

0-1

Temmerman Hans (1744)

48.

Van Simaeys Axel (1738)

0-1

Deblock Kien (1531)

49.

Vukojevic Ferrari Viktor (1509)

0-1

Claude Julien (1736)

50.

Wirth Charles (1730)

0-1

Dellaert Ines (1507)

51.

Spaens Kjell (1956)

0

Absent ()

Group C

Round 9

1.

Doossche Carlo (1571)

0-1

Moens Bernard (1595)

2.

Goblet Gilles (0)

1-0

Wibowo Kevin (1382)

3.

Woyave Pascal (1595)

-

Jamar Marc (1464)

4.

Ok Sidar (1493)

0-1

Oosterlinck Luc (1593)

5.

Louis Vincent (1398)

-

Lorge Jerome (1565)

6.

Wiot Philippe (1593)

-

Wery Arthur (1390)

7.

Soretti Vincenzo (1547)

-

Lorge Edouard (1201)

8.

Van Mol Yves (1530)

-

Lemaire Jean-Paul (1355)

9.

Nica Radu-Catalin (1463)

1-0

Pevenage Louis (1341)

10.

Godart Marielle (1182)

0-1

Van Der Voorde Sonja (1410)

11.

Meyer Thierry (1084)

0-1

Alary Philippe (1491)

12.

Delvaux Guy (1532)

0-1

Oloeriu Calin (1330)

13.

Navez Alice (1117)

-

Romboni Charles (1445)

14.

Meyer Alexandre (1022)

0-1

Deschuyteneer Lucien (1361)

15.

Michielsen Lies (1459)

1-0

Gaudin Roger (1323)

16.

Heynsmans Michel (1453)

-

Van Hille Clara (1296)

17.

Simon Fernand (1396)

0-1

Cotman Lothar (1127)

18.

D'Elia Michele (1376)

1-0

Visee William (0)

19.

Wibowo Ruben (1272)

1-0

Verbanck Mario (1358)

20.

Capone Angelo (0)

0-1

Nagy Peter (1417)

21.

Van Campenhoudt Theo (1190)

0-1

Deboulle Patrick (1401)

22.

Van Hoyweghen Noah (1349)

1-0

Rorive Alain (1257)

23.

Florent Jean-Marie (1331)

1-0

Burdot Yvan (1227)

24.

Alcamisi Charles (1113)

0-1

Hurreau Jean Francois (1315)

25.

Kaczmarzyk Eric (1305)

0-1

Grobelny Melodie (1160)

26.

Piette Pol-Henri (1426)

0-1

Drappa Francesco (1298)

27.

Pes Adriano (1150)

0-1

Pierquin Jean-Bernard (1323)

28.

Bruno Luigi (1271)

1-0

Marchal Michel (1150)

29.

Abrassart Agnes (1149)

0-1

Wery Laurent (1175)

30.

Van Tendeloo Maria (1108)

-

Bara Gloria (1257)

31.

Croufer Guillaume (1183)

1-0

Navez Antoine (1068)

32.

Van Hoyweghen Gabriel (852)

0-1

Lorge Augustin (1156)

33.

Cotman Dirk (1342)

-

Heldenbergh Izia (0)

34.

Dekoker Patricia (1216)

1-0

Oloeriu Lacramioara (0)

35.

De Nys Noa (1150)

0-1

Wuillaume Nathan (0)

36.

Van Hoyweghen Mathis (910)

1-0

Hurreau Donovan (1124)

.

Legros Frederic (1379)

0

Absent ()

.

Majewski Maryian (1424)

0

Absent ()

.

Vanhee Dirk (1397)

0

Absent ()

.

Wauthy Bernard (1395)

0

Absent ()

Round 8

1.

Doossche Carlo (1571)

1-0

Goblet Gilles (0)

2.

Moens Bernard (1595)

1-0

Ok Sidar (1493)

3.

Oosterlinck Luc (1593)

-

Woyave Pascal (1595)

4.

Wibowo Kevin (1382)

1-0

Wiot Philippe (1593)

5.

Jamar Marc (1464)

1-0

Vanhee Dirk (1397)

6.

Majewski Maryian (1424)

0-1

Lorge Jerome (1565)

7.

Lorge Edouard (1201)

-

Van Mol Yves (1530)

8.

Wery Arthur (1390)

-

Nica Radu-Catalin (1463)

9.

Romboni Charles (1445)

0-1

Louis Vincent (1398)

10.

Delvaux Guy (1532)

-

Godart Marielle (1182)

11.

Cotman Lothar (1127)

0-1

Soretti Vincenzo (1547)

12.

Lemaire Jean-Paul (1355)

1-0

Michielsen Lies (1459)

13.

Van Der Voorde Sonja (1410)

1-0

Capone Angelo (0)

14.

Pevenage Louis (1341)

1-0

Simon Fernand (1396)

15.

Meyer Thierry (1084)

1-0

D'Elia Michele (1376)

16.

Alary Philippe (1491)

1-0

Van Campenhoudt Theo (1190)

17.

Gaudin Roger (1323)

-

Heynsmans Michel (1453)

18.

Deschuyteneer Lucien (1361)

1-0

Grobelny Melodie (1160)

19.

Navez Alice (1117)

1-0

Van Hoyweghen Noah (1349)

20.

Oloeriu Calin (1330)

1-0

Alcamisi Charles (1113)

21.

Meyer Alexandre (1022)

1-0

Kaczmarzyk Eric (1305)

22.

Deboulle Patrick (1401)

-

Visee William (0)

23.

Rorive Alain (1257)

-

Wauthy Bernard (1395)

24.

Wery Laurent (1175)

0-1

Verbanck Mario (1358)

25.

Pierquin Jean-Bernard (1323)

0-1

Van Hille Clara (1296)

26.

Drappa Francesco (1298)

0-1

Wibowo Ruben (1272)

27.

Legros Frederic (1379)

1-0

Pes Adriano (1150)

28.

Navez Antoine (1068)

0-1

Nagy Peter (1417)

29.

Lorge Augustin (1156)

0-1

Florent Jean-Marie (1331)

30.

Hurreau Jean Francois (1315)

1-0

Croufer Guillaume (1183)

31.

Burdot Yvan (1227)

1-0

Van Tendeloo Maria (1108)

32.

De Nys Noa (1150)

0-1

Piette Pol-Henri (1426)

33.

Cotman Dirk (1342)

0-1

Abrassart Agnes (1149)

34.

Wuillaume Nathan (0)

0-1

Bruno Luigi (1271)

35.

Marchal Michel (1150)

1-0

Dekoker Patricia (1216)

36.

Heldenbergh Izia (0)

0-1

Bara Gloria (1257)

37.

Hurreau Donovan (1124)

0-1

Van Hoyweghen Gabriel (852)

38.

Oloeriu Lacramioara (0)

1-0

Van Hoyweghen Mathis (910)

Round 7

1.

Goblet Gilles (0)

1-0

Oosterlinck Luc (1593)

2.

Van Mol Yves (1530)

0-1

Moens Bernard (1595)

3.

Nica Radu-Catalin (1463)

0-1

Doossche Carlo (1571)

4.

Romboni Charles (1445)

0-1

Ok Sidar (1493)

5.

Woyave Pascal (1595)

1-0

Simon Fernand (1396)

6.

Wiot Philippe (1593)

1-0

Delvaux Guy (1532)

7.

Soretti Vincenzo (1547)

0-1

Wibowo Kevin (1382)

8.

Vanhee Dirk (1397)

1-0

Van Der Voorde Sonja (1410)

9.

Lorge Jerome (1565)

1-0

Pevenage Louis (1341)

10.

Godart Marielle (1182)

1-0

Alary Philippe (1491)

11.

Jamar Marc (1464)

1-0

Oloeriu Calin (1330)

12.

Majewski Maryian (1424)

1-0

Gaudin Roger (1323)

13.

Louis Vincent (1398)

1-0

Kaczmarzyk Eric (1305)

14.

Alcamisi Charles (1113)

0-1

Wery Arthur (1390)

15.

Van Hoyweghen Noah (1349)

0-1

Lorge Edouard (1201)

16.

Michielsen Lies (1459)

1-0

Rorive Alain (1257)

17.

D'Elia Michele (1376)

1-0

Wery Laurent (1175)

18.

Verbanck Mario (1358)

0-1

Cotman Lothar (1127)

19.

Pes Adriano (1150)

0-1

Lemaire Jean-Paul (1355)

20.

Capone Angelo (0)

1-0

Pierquin Jean-Bernard (1323)

21.

Van Hille Clara (1296)

0-1

Meyer Thierry (1084)

22.

Heynsmans Michel (1453)

1-0

Lorge Augustin (1156)

23.

Nagy Peter (1417)

0-1

Navez Alice (1117)

24.

Van Campenhoudt Theo (1190)

1-0

Legros Frederic (1379)

25.

Croufer Guillaume (1183)

0-1

Deschuyteneer Lucien (1361)

26.

Florent Jean-Marie (1331)

0-1

Meyer Alexandre (1022)

27.

Visee William (0)

1-0

Hurreau Jean Francois (1315)

28.

Grobelny Melodie (1160)

1-0

Burdot Yvan (1227)

29.

Wuillaume Nathan (0)

0-1

Deboulle Patrick (1401)

30.

Wauthy Bernard (1395)

1-0

Bruno Luigi (1271)

31.

Dekoker Patricia (1216)

0-1

Drappa Francesco (1298)

32.

Wibowo Ruben (1272)

1-0

Heldenbergh Izia (0)

33.

Piette Pol-Henri (1426)

-

Marchal Michel (1150)

34.

Bara Gloria (1257)

0-1

Navez Antoine (1068)

35.

Van Tendeloo Maria (1108)

1-0

Hurreau Donovan (1124)

36.

Abrassart Agnes (1149)

1-0

Van Hoyweghen Gabriel (852)

37.

Van Hoyweghen Mathis (910)

0-1

De Nys Noa (1150)

.

Oloeriu Lacramioara (0)

1

Bye ()

.

Cotman Dirk (1342)

0

Absent ()

Round 6

1.

Moens Bernard (1595)

-

Romboni Charles (1445)

2.

Goblet Gilles (0)

1-0

Woyave Pascal (1595)

3.

Oosterlinck Luc (1593)

1-0

Vanhee Dirk (1397)

4.

Van Der Voorde Sonja (1410)

0-1

Doossche Carlo (1571)

5.

Simon Fernand (1396)

-

Wiot Philippe (1593)

6.

Gaudin Roger (1323)

0-1

Van Mol Yves (1530)

7.

Ok Sidar (1493)

1-0

Louis Vincent (1398)

8.

Lorge Edouard (1201)

0-1

Nica Radu-Catalin (1463)

9.

Lemaire Jean-Paul (1355)

0-1

Soretti Vincenzo (1547)

10.

Delvaux Guy (1532)

1-0

D'Elia Michele (1376)

11.

Pevenage Louis (1341)

1-0

Michielsen Lies (1459)

12.

Oloeriu Calin (1330)

-

Majewski Maryian (1424)

13.

Wibowo Kevin (1382)

1-0

Verbanck Mario (1358)

14.

Alary Philippe (1491)

1-0

Van Hille Clara (1296)

15.

Lorge Jerome (1565)

1-0

Florent Jean-Marie (1331)

16.

Visee William (0)

0-1

Jamar Marc (1464)

17.

Kaczmarzyk Eric (1305)

1-0

Nagy Peter (1417)

18.

Legros Frederic (1379)

0-1

Godart Marielle (1182)

19.

Deschuyteneer Lucien (1361)

0-1

Alcamisi Charles (1113)

20.

Burdot Yvan (1227)

0-1

Van Hoyweghen Noah (1349)

21.

Meyer Alexandre (1022)

-

Heynsmans Michel (1453)

22.

Deboulle Patrick (1401)

0-1

Wery Laurent (1175)

23.

Cotman Lothar (1127)

1-0

Wauthy Bernard (1395)

24.

Rorive Alain (1257)

1-0

Cotman Dirk (1342)

25.

Pierquin Jean-Bernard (1323)

1-0

Dekoker Patricia (1216)

26.

Hurreau Jean Francois (1315)

-

Grobelny Melodie (1160)

27.

Drappa Francesco (1298)

0-1

Pes Adriano (1150)

28.

Bruno Luigi (1271)

0-1

Capone Angelo (0)

29.

Hurreau Donovan (1124)

0-1

Meyer Thierry (1084)

30.

Navez Alice (1117)

1-0

Piette Pol-Henri (1426)

31.

Lorge Augustin (1156)

1-0

Bara Gloria (1257)

32.

Navez Antoine (1068)

0-1

Van Campenhoudt Theo (1190)

33.

Van Hoyweghen Gabriel (852)

0-1

Croufer Guillaume (1183)

34.

Abrassart Agnes (1149)

0-1

Wibowo Ruben (1272)

35.

Marchal Michel (1150)

-

Van Tendeloo Maria (1108)

36.

Heldenbergh Izia (0)

1-0

De Nys Noa (1150)

37.

Oloeriu Lacramioara (0)

0-1

Wuillaume Nathan (0)

.

Van Hoyweghen Mathis (910)

1

Bye ()

.

Wery Arthur (1390)

0

Absent ()

Round 5

1.

Woyave Pascal (1595)

0-1

Moens Bernard (1595)

2.

Van Mol Yves (1530)

0-1

Goblet Gilles (0)

3.

Majewski Maryian (1424)

0-1

Oosterlinck Luc (1593)

4.

Soretti Vincenzo (1547)

0-1

Van Der Voorde Sonja (1410)

5.

Vanhee Dirk (1397)

1-0

Delvaux Guy (1532)

6.

Simon Fernand (1396)

-

Ok Sidar (1493)

7.

Romboni Charles (1445)

1-0

Pevenage Louis (1341)

8.

Wiot Philippe (1593)

1-0

Legros Frederic (1379)

9.

Doossche Carlo (1571)

1-0

Deschuyteneer Lucien (1361)

10.

Wery Arthur (1390)

1-0

Lorge Jerome (1565)

11.

Jamar Marc (1464)

0-1

Gaudin Roger (1323)

12.

Nica Radu-Catalin (1463)

1-0

Burdot Yvan (1227)

13.

Nagy Peter (1417)

0-1

Lorge Edouard (1201)

14.

Louis Vincent (1398)

1-0

Visee William (0)

15.

Michielsen Lies (1459)

1-0

Drappa Francesco (1298)

16.

Van Hille Clara (1296)

1-0

Deboulle Patrick (1401)

17.

Wibowo Kevin (1382)

1-0

Bruno Luigi (1271)

18.

D'Elia Michele (1376)

1-0

Rorive Alain (1257)

19.

Verbanck Mario (1358)

1-0

Meyer Alexandre (1022)

20.

Wery Laurent (1175)

0-1

Lemaire Jean-Paul (1355)

21.

Van Hoyweghen Noah (1349)

-

Godart Marielle (1182)

22.

Meyer Thierry (1084)

0-1

Oloeriu Calin (1330)

23.

Croufer Guillaume (1183)

0-1

Alary Philippe (1491)

24.

Piette Pol-Henri (1426)

0-1

Alcamisi Charles (1113)

25.

Florent Jean-Marie (1331)

1-0

Navez Antoine (1068)

26.

Dekoker Patricia (1216)

-

Hurreau Jean Francois (1315)

27.

Kaczmarzyk Eric (1305)

1-0

Van Hoyweghen Gabriel (852)

28.

Capone Angelo (0)

-

Lorge Augustin (1156)

29.

Heynsmans Michel (1453)

1-0

Marchal Michel (1150)

30.

Wauthy Bernard (1395)

1-0

Abrassart Agnes (1149)

31.

Van Tendeloo Maria (1108)

0-1

Pierquin Jean-Bernard (1323)

32.

Wibowo Ruben (1272)

0-1

Cotman Lothar (1127)

33.

Bara Gloria (1257)

-

Hurreau Donovan (1124)

34.

Van Campenhoudt Theo (1190)

-

Navez Alice (1117)

35.

Grobelny Melodie (1160)

1-0

Wuillaume Nathan (0)

36.

Pes Adriano (1150)

1-0

Van Hoyweghen Mathis (910)

37.

De Nys Noa (1150)

1-0

Oloeriu Lacramioara (0)

.

Heldenbergh Izia (0)

1

Bye ()

.

Cotman Dirk (1342)

0

Absent ()

Round 4

1.

Moens Bernard (1595)

-

Goblet Gilles (0)

2.

Delvaux Guy (1532)

0-1

Woyave Pascal (1595)

3.

Lorge Jerome (1565)

0-1

Van Mol Yves (1530)

4.

Pevenage Louis (1341)

-

Vanhee Dirk (1397)

5.

Burdot Yvan (1227)

0-1

Soretti Vincenzo (1547)

6.

Oosterlinck Luc (1593)

1-0

D'Elia Michele (1376)

7.

Ok Sidar (1493)

1-0

Van Hoyweghen Noah (1349)

8.

Legros Frederic (1379)

-

Jamar Marc (1464)

9.

Deschuyteneer Lucien (1361)

-

Nica Radu-Catalin (1463)

10.

Oloeriu Calin (1330)

0-1

Romboni Charles (1445)

11.

Majewski Maryian (1424)

1-0

Wery Laurent (1175)

12.

Van Der Voorde Sonja (1410)

1-0

Meyer Thierry (1084)

13.

Gaudin Roger (1323)

-

Louis Vincent (1398)

14.

Drappa Francesco (1298)

0-1

Simon Fernand (1396)

15.

Lorge Edouard (1201)

-

Wery Arthur (1390)

16.

Bruno Luigi (1271)

0-1

Wiot Philippe (1593)

17.

Doossche Carlo (1571)

1-0

Florent Jean-Marie (1331)

18.

Visee William (0)

1-0

Alary Philippe (1491)

19.

Alcamisi Charles (1113)

0-1

Nagy Peter (1417)

20.

Deboulle Patrick (1401)

1-0

Dekoker Patricia (1216)

21.

Michielsen Lies (1459)

1-0

Bara Gloria (1257)

22.

Rorive Alain (1257)

1-0

Heynsmans Michel (1453)

23.

Croufer Guillaume (1183)

-

Piette Pol-Henri (1426)

24.

Lorge Augustin (1156)

0-1

Wibowo Kevin (1382)

25.

Abrassart Agnes (1149)

0-1

Verbanck Mario (1358)

26.

Lemaire Jean-Paul (1355)

1-0

Van Campenhoudt Theo (1190)

27.

Cotman Dirk (1342)

1-0

Pes Adriano (1150)

28.

Hurreau Jean Francois (1315)

-

Capone Angelo (0)

29.

Navez Antoine (1068)

-

Kaczmarzyk Eric (1305)

30.

Wuillaume Nathan (0)

0-1

Van Hille Clara (1296)

31.

Meyer Alexandre (1022)

1-0

Wibowo Ruben (1272)

32.

Navez Alice (1117)

-

Wauthy Bernard (1395)

33.

Marchal Michel (1150)

-

Grobelny Melodie (1160)

34.

Van Hoyweghen Gabriel (852)

1-0

De Nys Noa (1150)

35.

Pierquin Jean-Bernard (1323)

1-0

Van Hoyweghen Mathis (910)

36.

Cotman Lothar (1127)

1-0

Oloeriu Lacramioara (0)

37.

Hurreau Donovan (1124)

1-0

Heldenbergh Izia (0)

.

Van Tendeloo Maria (1108)

1

Bye ()

.

Godart Marielle (1182)

0

Absent ()

Round 3

1.

Jamar Marc (1464)

0-1

Moens Bernard (1595)

2.

Woyave Pascal (1595)

1-0

Majewski Maryian (1424)

3.

Vanhee Dirk (1397)

-

Lorge Jerome (1565)

4.

Wery Laurent (1175)

0-1

Delvaux Guy (1532)

5.

Goblet Gilles (0)

1-0

Ok Sidar (1493)

6.

Louis Vincent (1398)

-

Oosterlinck Luc (1593)

7.

Wiot Philippe (1593)

0-1

Pevenage Louis (1341)

8.

Soretti Vincenzo (1547)

-

Deschuyteneer Lucien (1361)

9.

Van Mol Yves (1530)

1-0

Visee William (0)

10.

Nagy Peter (1417)

0-1

Burdot Yvan (1227)

11.

Wery Arthur (1390)

-

Doossche Carlo (1571)

12.

Nica Radu-Catalin (1463)

1-0

Cotman Dirk (1342)

13.

Oloeriu Calin (1330)

1-0

Michielsen Lies (1459)

14.

Piette Pol-Henri (1426)

0-1

Gaudin Roger (1323)

15.

Kaczmarzyk Eric (1305)

0-1

Van Der Voorde Sonja (1410)

16.

Drappa Francesco (1298)

1-0

Deboulle Patrick (1401)

17.

Simon Fernand (1396)

1-0

Hurreau Jean Francois (1315)

18.

Lorge Edouard (1201)

1-0

Wibowo Kevin (1382)

19.

Capone Angelo (0)

0-1

Legros Frederic (1379)

20.

D'Elia Michele (1376)

1-0

Wibowo Ruben (1272)

21.

Verbanck Mario (1358)

0-1

Bruno Luigi (1271)

22.

Meyer Thierry (1084)

1-0

Lemaire Jean-Paul (1355)

23.

Van Hoyweghen Noah (1349)

1-0

Meyer Alexandre (1022)

24.

Wuillaume Nathan (0)

0-1

Dekoker Patricia (1216)

25.

Alary Philippe (1491)

1-0

Marchal Michel (1150)

26.

Florent Jean-Marie (1331)

1-0

Van Hoyweghen Gabriel (852)

27.

Bara Gloria (1257)

-

Abrassart Agnes (1149)

28.

Alcamisi Charles (1113)

1-0

Pierquin Jean-Bernard (1323)

29.

Heynsmans Michel (1453)

1-0

Cotman Lothar (1127)

30.

Van Hille Clara (1296)

1-0

Hurreau Donovan (1124)

31.

Van Hoyweghen Mathis (910)

0-1

Rorive Alain (1257)

32.

Oloeriu Lacramioara (0)

0-1

Van Campenhoudt Theo (1190)

33.

Grobelny Melodie (1160)

-

Navez Alice (1117)

34.

Heldenbergh Izia (0)

0-1

Lorge Augustin (1156)

35.

Pes Adriano (1150)

1-0

Van Tendeloo Maria (1108)

36.

De Nys Noa (1150)

0-1

Navez Antoine (1068)

.

Croufer Guillaume (1183)

0

Absent ()

.

Godart Marielle (1182)

0

Absent ()

.

Romboni Charles (1445)

0

Absent ()

.

Wauthy Bernard (1395)

0

Absent ()

Round 2

1.

Moens Bernard (1595)

1-0

Simon Fernand (1396)

2.

Legros Frederic (1379)

0-1

Woyave Pascal (1595)

3.

Oosterlinck Luc (1593)

-

Wery Arthur (1390)

4.

Deschuyteneer Lucien (1361)

-

Wiot Philippe (1593)

5.

Lorge Jerome (1565)

1-0

D'Elia Michele (1376)

6.

Pevenage Louis (1341)

-

Soretti Vincenzo (1547)

7.

Delvaux Guy (1532)

1-0

Verbanck Mario (1358)

8.

Ok Sidar (1493)

1-0

Oloeriu Calin (1330)

9.

Jamar Marc (1464)

1-0

Drappa Francesco (1298)

10.

Michielsen Lies (1459)

1-0

Lorge Edouard (1201)

11.

Romboni Charles (1445)

1-0

Croufer Guillaume (1183)

12.

Wery Laurent (1175)

1-0

Piette Pol-Henri (1426)

13.

Majewski Maryian (1424)

1-0

Capone Angelo (0)

14.

Visee William (0)

-

Nagy Peter (1417)

15.

Deboulle Patrick (1401)

0-1

Goblet Gilles (0)

16.

Vanhee Dirk (1397)

1-0

Wuillaume Nathan (0)

17.

Abrassart Agnes (1149)

0-1

Van Mol Yves (1530)

18.

Wauthy Bernard (1395)

0-1

Louis Vincent (1398)

19.

Burdot Yvan (1227)

1-0

Alcamisi Charles (1113)

20.

Rorive Alain (1257)

0-1

Doossche Carlo (1571)

21.

Dekoker Patricia (1216)

-

Alary Philippe (1491)

22.

Van Campenhoudt Theo (1190)

0-1

Nica Radu-Catalin (1463)

23.

Godart Marielle (1182)

1-0

Heynsmans Michel (1453)

24.

Van Der Voorde Sonja (1410)

1-0

Grobelny Melodie (1160)

25.

Wibowo Kevin (1382)

1-0

Pes Adriano (1150)

26.

Cotman Dirk (1342)

1-0

De Nys Noa (1150)

27.

Lorge Augustin (1156)

0-1

Van Hoyweghen Noah (1349)

28.

Lemaire Jean-Paul (1355)

1-0

Cotman Lothar (1127)

29.

Marchal Michel (1150)

-

Florent Jean-Marie (1331)

30.

Hurreau Donovan (1124)

0-1

Gaudin Roger (1323)

31.

Pierquin Jean-Bernard (1323)

0-1

Meyer Thierry (1084)

32.

Hurreau Jean Francois (1315)

1-0

Van Hoyweghen Mathis (910)

33.

Van Tendeloo Maria (1108)

0-1

Kaczmarzyk Eric (1305)

34.

Meyer Alexandre (1022)

1-0

Van Hille Clara (1296)

35.

Wibowo Ruben (1272)

1-0

Oloeriu Lacramioara (0)

36.

Bruno Luigi (1271)

1-0

Heldenbergh Izia (0)

37.

Van Hoyweghen Gabriel (852)

-

Bara Gloria (1257)

.

Navez Alice (1117)

0

Absent ()

.

Navez Antoine (1068)

0

Absent ()

Round 1

1.

Woyave Pascal (1595)

1-0

Pierquin Jean-Bernard (1323)

2.

Gaudin Roger (1323)

0-1

Moens Bernard (1595)

3.

Wiot Philippe (1593)

1-0

Hurreau Jean Francois (1315)

4.

Kaczmarzyk Eric (1305)

0-1

Oosterlinck Luc (1593)

5.

Doossche Carlo (1571)

0-1

Drappa Francesco (1298)

6.

Van Hille Clara (1296)

0-1

Lorge Jerome (1565)

7.

Soretti Vincenzo (1547)

1-0

Rorive Alain (1257)

8.

Bara Gloria (1257)

0-1

Delvaux Guy (1532)

9.

Van Mol Yves (1530)

-

Burdot Yvan (1227)

10.

Dekoker Patricia (1216)

0-1

Ok Sidar (1493)

11.

Alary Philippe (1491)

0-1

Lorge Edouard (1201)

12.

Van Campenhoudt Theo (1190)

0-1

Jamar Marc (1464)

13.

Nica Radu-Catalin (1463)

0-1

Croufer Guillaume (1183)

14.

Godart Marielle (1182)

0-1

Michielsen Lies (1459)

15.

Heynsmans Michel (1453)

0-1

Wery Laurent (1175)

16.

Grobelny Melodie (1160)

0-1

Romboni Charles (1445)

17.

Piette Pol-Henri (1426)

1-0

Lorge Augustin (1156)

18.

De Nys Noa (1150)

0-1

Majewski Maryian (1424)

19.

Nagy Peter (1417)

1-0

Marchal Michel (1150)

20.

Pes Adriano (1150)

0-1

Deboulle Patrick (1401)

21.

Louis Vincent (1398)

-

Abrassart Agnes (1149)

22.

Cotman Lothar (1127)

0-1

Vanhee Dirk (1397)

23.

Simon Fernand (1396)

1-0

Hurreau Donovan (1124)

24.

Alcamisi Charles (1113)

-

Wauthy Bernard (1395)

25.

Wery Arthur (1390)

1-0

Van Tendeloo Maria (1108)

26.

Meyer Thierry (1084)

0-1

Legros Frederic (1379)

27.

D'Elia Michele (1376)

1-0

Meyer Alexandre (1022)

28.

Van Hoyweghen Mathis (910)

0-1

Deschuyteneer Lucien (1361)

29.

Verbanck Mario (1358)

1-0

Van Hoyweghen Gabriel (852)

30.

Capone Angelo (0)

1-0

Lemaire Jean-Paul (1355)

31.

Van Hoyweghen Noah (1349)

0-1

Visee William (0)

32.

Heldenbergh Izia (0)

0-1

Pevenage Louis (1341)

33.

Florent Jean-Marie (1331)

0-1

Wuillaume Nathan (0)

34.

Oloeriu Lacramioara (0)

0-1

Oloeriu Calin (1330)

35.

Goblet Gilles (0)

1-0

Cotman Dirk (1342)

36.

Bruno Luigi (1271)

0

Absent ()

37.

Navez Alice (1117)

0

Absent ()

38.

Navez Antoine (1068)

0

Absent ()

39.

Van Der Voorde Sonja (1410)

0

Absent ()

40.

Wibowo Kevin (1382)

0

Absent ()

41.

Wibowo Ruben (1272)

0

Absent ()

News | Information | CREC | e-Mail us